Nejlepší free aplikace, které vám pomůžou zhubnout

Aplikace na hubnutíJste lidé, kteří ani při jídle nepustí z ruky svůj mobilní telefon? Neustále sledujete sociální sítě, jako je Facebook, Twitter nebo také Google+? Neustále kontrolujete nově příchozí e-maily a textové zprávy? Napadlo vás někdy, že můžete telefon použít i k hubnutí?

Je mnoho aplikací, které kontrolují spolu s vámi spálené a spotřebované kalorie, a tím vás motivují k tomu, abyste dosáhli svého cíle. Co je potěšující, NESTOJÍ ANI KORUNU! Stačí si jen vybrat  tu pravou a vyzkoušet ji!

 

 

  • Lose It!

Tohle je jedna z nejoblíbenějších aplikací určených přímo pro hubnutí. Vyplníte zde své osobní údaje – věk, váhu, výšku a také údaj, kolik potřebujete zhubnout. Aplikace chvíli pracuje a pak vám ukáže, kolik kalorií denně můžete snít. Kromě toho vám také ukazuje, kolik kalorií vám ještě zbývá, což je přehlednější. Krom funkcí zaměřených na jídlo obsahuje možnost založit si cvičební deník, díky kterému můžete vidět, kolik už máte odcvičeno a jak se to promítá do vaší kondice.

Jedna z jejích dalších funkcí – funkce „My day“ vám přehledně přináší, kolik kalorií jste u cvičení spálili a kolik jich ještě můžete spotřebovat.

Aplikace Lose it! je velmi jednoduchá a skvěle se ovládá.

  • Calorie Counter

Přihlásit se můžete na webové adrese www.acaloriecounter.com. Zde jsou dostupné nutriční informace o veškerých potravinách, které během dne sníte. Mimo jiné jsou zde také informace o spálených kaloriích (provozováním nejrůznějších činností) a také o tom, kolik tekutin denně by měl člověk vypít. Krom toho zde najdete spoustu zajímavých receptů, včetně jejich kalorických hodnot, ukázky různých kardio cvičení a v neposlední řadě i funkci, která bude monitorovat váš spánek (dostatečně dlouhý a kvalitní spánek je pro hubnutí také důležitý).

Internetové stránky jsou přehledné a dobře ovladatelné.

  • Calorie King

Kolik kalorií má jídlo, které máte na talíři? Díky této aplikaci to přesně zjistíte. A když uvidíte, kolik kalorií má třeba takový kus dortu, určitě vás to odradí.

Nebo také ne, když už zjistíte, kolik kalorií má dortík, zjistíte také, jakým sportem se kalorií zbavíte.

  • My Net Diary

www.MyNetDiary.com je aplikace pro iPhone, kde nastavíte svou váhu, věk, výšku a také cíl, ke kterému se chcete dostat. To vše se vám zobrazí v menu, kde denně zaznamenáváte všechna snědená jídla, pohybovou aktivitu, váhu nebo také tekutiny, které jste vypili.

Rovněž vám aplikace ukazuje, kolik kalorií při činnostech spálíte. O to, jak vám to jde, se můžete podělit s lidmi na sociální síti, třeba právě na Facebooku či Twitteru.

Máte nějakou oblíbenou aplikaci, která se soustřeďuje na hubnutí? Doporučte ji ostatním lidem!
Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *