Jsi unavený u her a potřebuješ se lépe soustředit? Vyzkoušej nakopávače pro gamery

Zapnout počítač, nasadit sluchátka a kliknout na start. Patříte mezi pravidelné hráče počítačových her? Tak to už jste určitě zažili situaci, kdy se vám ve hře daří, ale únava vám překazila tak slibně rozjeté skóre. A to dokáže pořádně naštvat. Jak tomu předejít?

Odpovědí jsou speciální nakopávače pro gamery. Poradíme vám, jaké doplňky stravy pro hráče vyzkoušet a zároveň přidáme tipy, jak získat více energie pro hraní her klidně až do noci.

Co to jsou nakopávače pro hráče?

Zvládnout několik fotbalových zápasů, postavit město, nebo vyřešit strategii zabere i několik hodin denně. Pokud jste každodenní gamer, určitě jste už přemýšleli nad tím, jak zlepšit váš výkon.

Ketomix 20% sleva - Na vše

Doplňky stravy pro hráče jsou speciálně vytvořeny pro náročné potřeby všech hráčů počítačových her nebo videoher. Obsahují správný poměr všech aktivních látek, které dodají energii a zlepší koncentraci. My jsme si některé z nich vyzkoušeli a s výsledky jsme byli velmi spokojení. Únava se výrazně snížila i v nočních hodinách a také byla zaznamenána lepší soustředěnost. Ty které doporučujeme a máme odzkoušené, naleznete níže v tomto článku.

Energetické drinky, nebo doplňky stravy?

Pro mnoho hráčů je oblíbeným nakopávačem bez pochyby plechovka energetického drinku. Jenže ty obsahují mnoho kalorií a jejich složení není úplně ideální. Často v nich najdete nadmíru cukru, barviv a dalších chemických aditiv. Tento koktejl může zamávat jak s vaší váhou, tak celkovým zdravím.

Jak se nakopávače pro gamery ve formě doplňků stravy liší od energetických drinků? V tom nejhlavnějším, tedy ve složení. Doplňky stravy, na rozdíl od energetických drinků, totiž obsahují vyvážené složení, které je plné výtažků z bylinek, vitamínů, minerálů a dalších přírodních složek.

TIP: Podepsaly se na vás prosezené hodiny u počítače v podobě kil navíc? Dietní koktejl Chia Shake vám pomůže zbavit se nadváhy a nevzhledných tukových polštářků bez hladu. Obsahuje vysoký podíl bílkovin, takže vás skvěle zasytí.

Pořádná dávka energie a lepší herní výsledky

Synergický efekt všech aktivních látek obsažených v doplňcích stravy pro hráče podpoří vaši produktivitu a vy zvítězíte v každém virtuálním souboji. Už se vám nikdy nestane, že vám nezbude energie na nejdůležitějším okamžik ve hře a přemůže vás únava.

S nakopávači pro hráče můžete hrát klidně celou noc, a to bez snížení vašeho výkonu. Podpoří vaše reflexy, takže se vám podaří vyřešit všechny překážky a úkoly, které vás posunou na další hráčskou úroveň. Jaké jsou hlavní benefity doplňků stravy pro gamery?

  • podpoří lepší soustředění při hře
  • pomůže oddálit únavu
  • pozitivně ovlivní váš výkon
  • povzbudí vaše smysly
  • pocítíte příval nové energie

Vyzkoušeno profesionálními hráči: 3 nejoblíbenější nakopávače pro gamery

Přemýšlíte, že byste rádi vyzkoušeli nakopávač pro gamery, ale nevíte jaký? Na internetu najdete mnoho produktů, které jsou svým složením přímo zaměřené na specifické potřeby aktivních hráčů.

Nechce se vám ztrácet čas hledáním a porovnáváním produktů? Přinášíme vám 3 nejoblíbenější doplňky stravy pro hráče s nimiž máme i my zkušenosti a můžeme je doporučit. Které to jsou?

Headshot

Nakopávač pro hráče - HeadshotZa nás jeden z nejvýkonnějších nakopávačů pro gamery. Kapsle Headshot obsahují spojení aktivních látek jako je guarana, kolovník lesklý, ženšen pravý, kofein a další vitamíny.

Headshot vám pomůže udržet pozornost i v nočních hodinách, takže si hraní užijete až do konce. Jeho výroba probíhá v České republice, takže splňuje přísná kritéria kvality.

Godlike

Nakopávač pro gamery - GodlikeTento sypký prášek ocení všichni, kteří chtějí zvýšit svoji produktivitu a zbystřit smysly, což můžeme i my potvrdit na základě našeho testování. V jeho složení najdete například taurin, který přispívá k lepší koncentraci.

Samozřejmě nechybí ani kofein, který zvyšuje vytrvalost. Prášek Godlike stačí rozmíchat v dostatečném množství vody a vypít před hraním.

Instinkt BOOST

Nakopávač pro hráče - Instinkt BoostTobolka Instinkt BOOST ukrývá vyvážené složení přírodních složek, které byly vybrány experty na výživu.

Už jedna jeho dávka obsahuje vysoký obsah kofeinu a l-argininu, který podpoří rychlejší reakce a dodá energii. Doplněk stravy Instinkt BOOST vás nenechá prohrát žádnou herní výzvu.

5 jednoduchých tipů, jak zlepšit váš výkon při hraní her

Čeká vás důležitý turnaj, nebo se chystáte na víkend plný her po síti? Kromě doplňků stravy pro gamery existuje ještě několik možností, jak předejít únavě a povzbudit váš výkon. Prozradíme vám 5 tipů, které vám pomůžou hrát na 100 % i několik hodin.

1. Zdravý jídelníček

Abyste porazili vašeho soupeře, nebo úspěšně dokončili misi ve hře, musíte být schopni přemýšlet a mít energii. Jak podpořit správnou činnost organismu? Dodejte mu správné palivo. To ale rozhodně nenajdete ve fast foodu, brambůrkách, nebo sladkostech.

Všechny nešvary moderní doby vynechejte z jídelníčku a začněte jíst více zeleniny a ovoce. Vyhněte se polotovarům a průmyslově zpracovaným potravinám. Jen tak budete schopni předvést hvězdný výkon, o kterém jste vždy snili.

2. Čistá voda

Dejte sbohem sladkým limonádám, kolovým nápojům a slazeným džusům. Ty do pitného režimu nepatří. Obsahují spoustu cukrů a chemických aditiv, které nejsou zdraví prospěšné. Začněte pít čistou vodu a snažte se dodržovat pitný režim, který vám pomůže vyhnout se nepříjemným bolestem hlavy.

Pokud vám samotná voda nechutná, zkuste si do ní přidat plátky citrusů, máty, nebo ovoce. Voda dokáže osvěžit organismus a její dostatečné množství v organismu je pro jeho správný chod naprosto klíčový. Proto pijte pravidelně nejen přes celý den, ale také během hraní.

3. Změna polohy, protažení a čerstvý vzduch

Virtuální svět dokáže člověka pořádně pohltit. Začnete hrát v 6 večer a najednou je 11 v noci. Pár hodin uteklo jako voda a vy jste zůstali ve stejné poloze celých několik dlouhých hodin.

Stanovte si při hraní počítačových her nebo videoher povinné pauzy, při kterých se alespoň protáhnete. Stačí si stoupnout udělat několik protahovacích cviků nebo pár dřepů. Je vhodné si dělat pauzy, aby si ulevily oči od obrazovky. Proto v době odpočinku, nesledujte žádné elektronické zařízení. Určitě si také v herní místnosti vyvětrejte. Čerstvý vzduch podpoří činnost mozku a díky tomu předejdete únavě.

TIP pro aktivní gamery: Chceš se lépe soustředit a zbavit se unávy při hraní her? Pak vyzkoušej sílu nakopávače pro gamery HeadShot, se kterým jsme v CS: GO dali nemálo “hedek”.

4. Oční kapky

Neustálé a koncentrované sledování obrazovky může oči pořádně unavit. Pár kapek dokáže očím ulevit a zklidnit je. Vyhnete se tak rozmazanému vidění a takzvanému suchému oku, které může při hraní potrápit každého pravidelného hráče. Aplikace očních kapek zabere jen pár sekund.

5. Šálek kávy

Černá káva obsahuje kofein, který je základem mnoha doplňků stravy pro hráče. Pokud z určitých důvodů nechcete užívat nakopávače, zkuste si dát šálek kávy.

Už jedno espresso obsahuje kolem 50 až 100 mg kofeinu, takže vás při hraní určitě povzbudí. Konkrétní obsah kofeinu samozřejmě záleží na druhu kávy a také na typu přípravy. Například káva z kávovaru má jiný podíl kofeinu než káva filtrovaná.

Doplňky stravy pro hráče aneb nakopávače pro gamery

Doplňky stravy pro hráče aneb co vás nejvíce zajímá?

1. Kde koupit nakopávače pro gamery ve formě doplňků stravy?

Podle našich zkušeností se doplňky stravy pro hráče těžko shánějí v klasických kamenných obchodech. Proto je lepší využít pohodlného nákupu ve specializovaných internetových obchodech. Nákup však neuspěchejte a u každého produktu se zaměřte na složení. Pořizujte si kvalitní doplňky stravy, ve kterých převažují přírodní složky.

2. Jaké je dávkování a doporučené množství doplňků stravy pro hráče?

Každý doplněk stravy má jiné složení, a proto se bude jejich dávkování a doporučené množství lišit. Dávkování a doporučené denní množství výrobku ve většině případů najdete buď přímo na obalu výrobku, nebo v příbalovém letáku. Před užíváním si pečlivě všechny tyto informace přečtěte.

Denní dávky a celkové doporučené množství nikdy nepřekračujte. Také se vyhněte kombinaci různých stimulantů a nakopávačů. Vždy užívejte jen 1 doplněk stravy, abyste předešli případným zdravotním komplikacím.

3. Jsou nakopávače pro hráče vhodné pro všechny?

Doplňky stravy jsou často založeny na čistém a přírodním složení. Takže nehrozí žádné vedlejší účinky, pokud je dodrženo dávkování. Na druhou stranu právě proto, že obsahují různé výtažky z bylinek a přírodních látek, je důležité se zaměřit na jejich složení.

Pokud víte, že trpíte alergií na nějakou bylinku, potravinu, nebo vás trápí jiné onemocnění, konzultujte případné užívání nakopávačů s lékařem. Nakopávače pro gamery nejsou vhodné pro děti, osoby s kardiovaskulárním onemocněním a těhotné, nebo kojící ženy.

Povzbudí mysl, ale stále jsou to jen doplňky stravy

Doplňky stravy pro hráče představují perfektní řešení, jak předejít únavě při pravidelném a delším hraní her. Dodají vám čerstvou dávku energie, podpoří koncentraci a posílí vaše myšlení. Díky tomu vyřešíte i na první pohled neřešitelné herní situace.

Na druhou stranu se ale pořád jedná o doplňky stravy, které nejsou náhradou pestré stravy. Pokud chcete efektivně zvýšit a nakopnout váš výkon, zaměřte se na váš celkový životní styl. Zkuste udělat změny ve vašem jídelníčku a zařadit pravidelný pohyb do vašeho dne.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Feminus na zvýšení hladiny estrogenu
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny “špěčky” a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.