O nás

Milé čtenářky a čtenáři našeho magazínu. Rozhodli jsme se vytvořit magazín o zdraví a hubnutí. Chceme se odlišit od konkurence, kvalitním obsahem, ale také se zabýváme rodinným stravováním. Vím, že pokud se někdo rozhodně žít zdravě a hubnout, je z části do onoho procesu zapojena rodina.

Ne každý má finance na to, aby připravoval jídlo své rodině a osobě, která chce zhubnout zvlášť. Hodně se také ve zdravém životním stylu zapomíná na děti, kterým předáváme návyky do jejich budoucnosti. Pokud je od mala normální pít fanty a coly, pak v pozdějším věku tomu tak nebude jinak. Jen pár jedinců se dokáži oprostit od špatných návyků svých rodičů.

Co je cílem projektu VýživovýKonzultant.cz?

Našim hlavním cílem je, co nejvíce naučit lidi a rodiny ke zdravým stravovacím návykům. Budeme psát různé recepty, diety, návody, tipy a triky a v neposlední řadě testujeme pravidelně doplňky stravy, které jsou přínosné pro náš organismus.

Jelikož nejsme vázání žádnou společností ani provizním systémem, jsou naše testy a články objektivní a nebojíme se něco řádně zkritizovat, pokud bude něco špatně.

Kdo stojí za magazínem o zdravém životním stylu

Aby byly naše výsledky a články přesné a bez nějakých zkreslených lží, stojí za magazínem 4 lidé s bohatými zkušenostmi se zdravým životním stylem. Všichni máme také rodiny, kterým chceme předat jen to nejlepší. Dále nám s testováním produktů pomáhají vybraní a aktivní čtenáři, kteří kritikou moc nešetří.

Patrik Zapletal - Redaktor, jednatel a zakladatel

Patrik Zapletal – Zakladatel

Zakladatel projektu, který sportuje od svých 4 let. Hrál hokej a nyní se věnuje fitness, Thaiboxu, amatérskému hokeji a působí jako trenér dětí. Má jedno dítě, které jde v jeho šlépějích v hokeji.

Kateřina Vachová - BLOGERKA, výživový poradce

Kateřina Váchová – Hlavní redaktor

Je to naše hlavní redaktorka s bohatými zkušenostmi v oblasti zdravé výživy. Rovněž má certifikaci o tom, že může provozovat výživové poradenství. Má 2 děti, které vede od narození k zdravému životnímu stylu.

Petr Krásný - Redaktor, tester

Petr Krásný – Redaktor, tester

Začal žít aktivně a zdravě od roku 2017 a má za sebou mnoho seminářů a vlastní hubnoucí proces. Zhubl neuvěřitelných 19,3 kg a pokračuje dále. Má dva syny, které začal učit zdravým stravovacím návykům.

Andrea Vaňková - Redaktorka, poradce

Andrea Vaňková – Redaktorka, poradce

Má už 2 dospělé dcery, kterým předala své zdravé životní návyky, jelikož pracovala 13 let jako výživový poradce, má co nabídnout. Její dcery nyní předávají zdravé stravovací návyky svým dětem.

Najdete nás také na sociálních sítích

Jelikož moderní doba si žádá moderní prostředky sdělení, jsme vidět také zatím na Facebook a na Youtube. Budeme rádi, když náš projektu budete sdílet. Pomůžete tak ostatním lidem, kteří nevědí, jak začít.

GDPR – Zásady zpracování osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá! Nikdy nechce, aby se mu někde šířili jeho osobní a kontaktní informace, proto dbáme samozřejmě na správná pravidla, která jsou v souladu s GDPR.

Ochrana osobních údajů

Časté dotazy a odpovědi

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma