KetoMix recenze: unikátní proteinová dieta, která slibuje kila dolů

Dnešní doba by se také dala jinak nazvat „dobou obézní“. Bohužel stále více z nás si neví rady se svou váhou. Průzkumy ukazují, že nadváha je zcela běžná a do obezity většina z této skupiny nemá daleko. Dokonce ani u dětí není obezita ničím výjimečným. Často je to dáno špatnou životosprávou dětí, která je vytvořena už rodiči. Na druhou stranu, lákadla, která nám pomohou nekontrolovaně zvýšit váhu, jsou dnes na každém kroku.

Dlouho se spekulovalo, zda jsou špatné tuky, nebo sacharóza, či cukry. Přestože tuky byly dlouho na pranýři, dnes je evidentní, že za obezitu může především cukr – zejména jednoduché cukry.

Ketonová dieta jako spásná metoda, jak shodit kila jednou provždy

Stále častěji se na internetu, ale i mimo něj, objevují zprávy o proteinové dietě, která ale vlastně ani dietou není. Musíte sice počítat kalorie, ale můžete jich sníst opravdu hodně! Stačí jen upravit stravu tak, aby odpovídala této proteinové, chcete-li ketonové dietě. Dieta je postavena na zvýšeném přijmu proteinů, jak už napovídá sám název. Na druhou stranu je také potřeba výrazně omezit sacharidy, tedy i cukry – což může být zejména v začátku pro hodně lidí problém.

Jestliže nesnášíte diety v tom smyslu, že se musíte stále hlídat a počítat kalorie, bude pro vás proteinová dieta vítanou změnou. Stejně jako to, že nebudete hladovět, ale můžete si jídla užívat do syta.

Ketomix - Ketonová dieta na 7 dní

Ketonová dieta na 7 dní

Ketomix - Ketonová dieta na 3 týdny

Ketonová dieta na 3 týdny

Ketomix - Ketonová dieta na 4 týdny

Ketonová dieta na 4 týdny

KetoMix recenze: výhody přípravků proteinové diety

Jako zástupce proteinové diety jsme vyzkoušeli a naší podrobné recenzi podrobili takzvaný KetoMix. Tento dietní program je založený právě na proteinové dietě, tedy zvýšeném příjmu proteinů a velmi výrazně sníženém příjmu sacharidů. Podívejme se společně, nakolik je tato dieta skutečně účinná, a nakolik se jedná pouze o marketingově dobře propracovaný záměr. Výsledek vás možná překvapí, ale nepředbíhejme.

 • připravené produkty, které vám ušetří čas i námahu spojenou s přípravou jídel
 • sortiment jídel připravený ve spolupráci s výživovými poradci
 • jídlo bez glutamátů a jiných chemických přísad
 • vyvážený obsah vitamínů a minerálů v jídle
 • výživový poradci dostupní v průběhu programu na konzultaci
 • hubnutí bez hladovění a cvičení
 • poměrně rychlý výsledek, především ale bez takzvaného jojo efektu
 • sortiment vhodný pro celiaky i vegany
 • poměrně velký výběr jídel či nápojů

Nevýhody produktů KetoMix a celkově ketonové diety

Přestože nevýhodou by mohlo být, že se jedná o takzvané „hotovky“, není tomu tak. Vyvážený obsah vitamínů a minerálů, stejně jako dalších živin, nedělá z „hotovek“ špatnou a nevyváženou stravu.

Jedinou možnou a opravdovou nevýhodou ale u KetoMix diety je, že za hotová jídla a další sortiment utratíte dost peněz. Levněji by vás vyšlo takové jídlo uvařit, ale na druhou stranu vás bude stát ještě další čas na nákup a přípravu podle receptu.

 • poměrně vysoká cena KetoMix produktů (Avšak jídla máte rychle připravená, jednoduchá příprava, hubnete a pokud si přepočítáte cena na normální jídlo za měsíc, pak není cena moc rozdílná)

Patrik a jeho zkušenost s Ketomixem

Patrik Zapletal - Redaktor, jednatel a majitelVyzkoušel jsem už hodně diet. Vyzkoušel jsem staré drastické diety, ale i moderní formou balíčků. Protože sportuji od svých 5 let, různě jsem si pohrával se svou váhou, silou a vytrvalostí. Časem jsem musel mnoho poznatků pozměnit, jelikož máme více studií a výsledků z předchozích let. Dnes už se ví, že drastické diety formou hladovění nebo formou jablek, není vůbec zdravotně vhodné, spíše naopak.

Protože jsem neustále v pohybu, kvůli práci, sportu a sportovním aktivitám mého syna, potřebuji se nějak rychle a snadno stravovat. Často jsem sahal po rychlých jídlech, což mě hodně štvalo. Kamarádka mi jednou doporučila Ketomix, ale dlouho jsem váhal, zda to není dieta pouze pro ženy. Rád zkouším nové věci, proto jsem moc dlouho neváhal a otestoval 4 týdenní kůru.

Domů mi přišla obří krabice s produkty, recepty a nějakou slevou na další nákup. Opravdu krásně to měli zabalené, až se mi to vše nechtělo vytahovat :D Zaujali mne velmi obaly, které jsou elegentní. Dlouho jsem neváhal a udělal si jednu palačinku (miluji palačinky). Postupoval jsem podle návodu z obalu, ale to mi nějak nefungovalo a spálil jsem ji. 

Ani se moc nedivím. V kuchyni jsme úplně neschopný. Zavolal jsem si na pomoc mojí ženu. Palačinku mi udělal bez návodu, klasicky jak se dělají palačinky a vše bylo pak výborné. Obával jsem se chuti takové palačinky, protože z předchozích diet si pamatuji, že jídla nebyla skoro vůbec chutná. Kupodivu ta od Ketomixu byla dobrá, s nádechem spíše omelety.

Po měsíci testování a ochutnávání, jsem si objednal další 4 týdenní balení + jsem dokupoval sušené hovězí masa, protože ty nám zachutnali nejvíce a to vše, hlavně synovi. Co mi z jídel moc nechutnalo, ale naopak mé žene ano, tak byl protein, který se míchá. Jelikož posiluji, jsem navyklý na klasické proteiny, které mi více chutnají, než ten z Ketomixu.

Už před ketonovou dietou jsem neměl nějakou nadváhu, ale přesto jsem zhubl 5 kg a přes den jsem měl více energie, jelikož jsem se zbavil nezdravých jídel. (No ne úplně, mám strašně rád polomáčené piškoty, takže jsem hřešil). Nejvíce mě potěšili chutné dietní jídla, které jsem zvládl připravit i já neschopný v kuchyni a to za velmi krátký čas. 

Ketomix - Palačinky

Ketomix – Palačinky

Ketomix - Sušené hovězí maso

Sušené hovězí maso

Ketomix - Omelety

Ketomix – Omelety

Doporučené užívání přípravků KetoMix a strava proteinové diety

Přípravky KetoMix byste měli jíst prakticky stejně, jako jíte své běžné jídlo. Měli byste tedy dodržovat snídaně, oběd a večeři – dopřát si ale můžete i svačiny, pokud bez nich nevydržíte. Cílem skutečně není zbytečně hladovět, ale upravit celkově stravu.

Do svého jídelníčku můžete vybírat z opravu širokého spektra produktů, což je obrovská výhoda, že se vám nabídka jen tak neomrzí. Vašim cílem během ketonové diety bude jíst pouze produkty neobsahující sacharidy.

Je mýlkou, že existují produkty zcela bez sacharidů. Každé jídlo bude obsahovat alespoň nějakou část sacharidů, ale denně byste neměli překročit přibližně 10–15 g sacharidů, aby se tělo dostalo do takzvaného stavu ketózy.

Pro koho je KetoMix proteinová dieta vhodná?

Ketonová dieta je vhodná pro všechny, kteří potřebují, nebo chtějí zhubnout. Jak už bylo zmíněno, její obrovskou výhodou je, že nemusíte hladovět a podstupovat všechny ty „šílenosti“ jako u klasických diet.

Díky proteinové dietě jen vyměníte to, co jíte – jednoduché. Vhodná je také pro všechny, kteří chtějí změnit své stravovací návyky a jíst zdravěji, stejně jako pro ty z vás, kteří chtějí úplně změnit svůj životní styl. Začít změnou jídelníčku se vyplatí, protože má obrovský vliv na náš život.

Potřebuje opravdu zhubnout, nebo je to jen váš pocit? Vypočítejte si BMI (Body Mass Index) a zjistěte, jak na tom doopravdy jste.

Složení produktů KetoMix

Obecně můžeme říci, že složení KetoMix produktů je prospěšné a zdravé. Pokud budete potřebovat složení jednotlivých jídel, najdete je vždy na obalu. Avšak díky tomu, že si KetoMix zakládá vyvážené stravě plné minerálů a vitamínů, nemusíte se bát, že by vám některý z těchto prvků chyběl – právě to je častý jev u lidí, kteří prosazují ketonovou dietu „na vlastní pěst“ bez odborně sestaveného jídelníčku.

 • Sojový protein – sója je z rostlinných zdrojů proteinu tím nejkvalitnějším, proto se využívá také při výrobě jídel KetoMix.
 • Syrovátkový protein – jednoznačně jeden z nejlepších zdrojů proteinů mezi sportovci, také nejvyužívanější. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších zdrojů bílkovin. Napomáhá tak k udržení i budování svalové hmoty.
 • Bramborová vláknina – vláknina je velmi důležitá, podporuje totiž střevní mikrobiom. Ve své podstatě se jedná o oblíbené prebiotikum, jen v jiné podobě, než ho známe. Navíc omezuje chutě a pocit hladu.
 • Lněné semínko – nerozpustná vláknina, která napomáhá vstřebávat živiny z potravy. Podporuje správnou činnost střev a čistí je – snižuje vstřebávání toxinů a napomáhá jejich vyloučení.
 • Kyselina listová – má výrazný podíl na metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Obsahuje a nahrazuje látku, kterou si tělo jako jednu z mála samo neumí vyrobit. Napomáhá tak správně fungovat našemu metabolismu.

Hodnocení programu KetoMix a proteinové diety

Rozhodně musíme ketonovou dietu KetoMix doporučit. Nabízí totiž přesně to, co každý, kdo začíná s dietou, potřebuje. Pečlivě sestavený jídelníček na míru, konzultaci s opravdovými odborníky a výživovými poradci, předpřipravená jídla a podobně.

Ketonová dieta je bez správného vedení pro tělo nešetrná, protože může dojít k absenci některých živin a minerálů či vitamínů. KetoMix je ale sestaven tak, aby k ničemu takovému nedošlo – navíc bez chemie.

Podívejte se na další zdravé zásady stravování, bez kterých se neobejdete. Ukážeme vám, jak jíst ještě zdravěji a hubnout efektivně za každých okolností.

Ketomix - Ketonová dieta a zkušenosti z Heuréky

Časté dotazy aneb co vás nejvíce zajímá o proteinové dietě a produktech KetoMix

Opravdu je tato dieta bezpečná?

Ano, je navržena společně s odborníky a výživovými poradci, aby nedošlo k podvýživě, absenci důležitých živin, minerálů nebo vitamínů. Jídla jsou připraveny tak, aby byla pestrá a vyvážená, pokud budete užívat KetoMix stravu, je vše bezpečné.

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

První viditelné výsledky jsou individuální. Pokud jde pouze o shozené kilogramy na váze, ty uvidíte už během prvního týdne. Opravdu ale shazovat tuky tak, abyste to poznali na své postavě, začnete průměrně za 14 dnů, nejpozději do měsíce musíte změnu vidět.

Je KetoMix dieta vhodná pro každého, opravdu každý zhubne?

Ano, KetoMix dieta je navržena tak, aby odpovídala biochemickým procesům v těle, a ty fungují na každého. Pokud budete dodržovat všechny zásady, zhubnete, to vám garantujeme.

Měl bych konzultovat ketonovovu dietu s lékařem?

Obecně to není potřeba, ale pokud trpíte například onemocněním jater, zažívacího traktu nebo je vám více jak 80 let, měli byste tuto dietu s lékařem konzultovat. Každopádně konzultovat ji nakonec můžete vždy, nic tím nezkazíte.

Mohou děti vyzkoušet produkty z Ketomixu?

Strava je určená pro dospělé lidi. Avšak, když jsme si připravovali doma například palačinky z Ketomixu, nemohl odolat ani náš syn. Navíc si k palačinkám velmi oblíbil sušené hovězí maso. Určitě můžete dát dítěti ochutnal, ale určitě Ketomixem nenahrazujte normální stravu.

Jak dlouho musím držet dietu?

Doba, po kterou budete ketonovou dietu držet, záleží jen na vás. Nicméně pokud chcete dosáhnout alespoň nějakých trvalých výsledků, je dobré držet tuto dietu alespoň 4 týdny.

Nízkosacharidové stravování a proteinová dieta je totiž více než dieta opravdový životní styl, takže na ni můžete zůstat prakticky libovolně dlouhou dobu. Avšak pokud s ketonovou dietou začínáte, neměla by najednou být delší než šest týdnů.

Závěr: doporučujeme KetoMix?

Výsledek naší KetoMix recenze vás určitě zajímá ze všeho nejvíce. Vyplatí se tedy vyzkoušet KetoMix a pustit se do ketonové diety? My říkáme, že ano! Opravdu stojí za to, tuto proteinovou dietu vyzkoušet, protože na rozdíl o jiných diet není postavena na hladovění a odpírání si dostatku stravy.

Jídla je hodně, je vyvážené a existuje velká šance, že si ketonovou dietu pro své vlastnosti zamilujete. Navíc opravdu funguje, už za měsíc můžete shodit až 10 kg, mnohdy i více – záleží na počáteční váze.

Proč vyzkoušet ketonovou dietu – Video

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Velmi známá a oblíbená ketonová dieta se kterou budou příprava jídel rychlá a snadná.
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
KetoMix
Price
CZK 1390
Product Availability
Available in Store Only