Nejlepší free aplikace, které vám pomůžou zhubnout

Jste lidé, kteří ani při jídle nepustí z ruky svůj mobilní telefon? Neustále sledujete sociální sítě, jako je Facebook, Twitter nebo také Google+? Neustále kontrolujete nově příchozí e-maily a textové zprávy? Napadlo vás někdy, že můžete telefon použít i k hubnutí?

Je mnoho aplikací, které kontrolují spolu s vámi spálené a spotřebované kalorie, a tím vás motivují k tomu, abyste dosáhli svého cíle. Co je potěšující, NESTOJÍ ANI KORUNU! Stačí si jen vybrat  tu pravou a vyzkoušet ji!

Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit do jídelníčku. Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj). Při použití čárových kódů u potravin, si můžete jednoduše v databázi dohledat její nutriční hodnoty s jejich výhody a nevýhody. Nalezené potraviny můžete samozřejmě přidat do svého denního jídelničku. Aplikace je velmi jednoduchá, ale také obsáhlá.

Ketomix 20% sleva - Na vše

Aplikace Zhubněte za 30 dnů je navržena tak, aby vám pomohla zhubnout rychlým a efektivním způsobem. Aplikace obsahuje nejen systematická cvičení, ale rovněž nabízí stravovací plány.

Tohle je jedna z nejoblíbenějších aplikací určených přímo pro hubnutí. Vyplníte zde své osobní údaje – věk, váhu, výšku a také údaj, kolik potřebujete zhubnout. Aplikace chvíli pracuje a pak vám ukáže, kolik kalorií denně můžete snít. Kromě toho vám také ukazuje, kolik kalorií vám ještě zbývá, což je přehlednější. Krom funkcí zaměřených na jídlo obsahuje možnost založit si cvičební deník, díky kterému můžete vidět, kolik už máte odcvičeno a jak se to promítá do vaší kondice.

Jedna z jejích dalších funkcí – funkce „My day“ vám přehledně přináší, kolik kalorií jste u cvičení spálili a kolik jich ještě můžete spotřebovat.

Skvělá aplikace, která nabízí monitorování kalorií za den a mnoho dalšího. Navíc můžete vyhledávat potraviny pomocí čárových kódů a můžete v ní také naleznout báječné a chutné recepty. Aplikace je velmi obdobná jako Kalorické tabulky, avšak s menší databází.

Máte nějakou oblíbenou aplikaci, která se soustřeďuje na hubnutí? Doporučte ji ostatním lidem!

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Chiashkae - chutné a zdravé hubnutí
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny “špěčky” a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.