Nejlepší free aplikace, které vám pomůžou zhubnout

Jste lidé, kteří ani při jídle nespustí z ruky svůj mobilní telefon? Neustále sledujete sociální sítě, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram? Neustále kontrolujete nově příchozí e-maily a textové zprávy? Napadlo vás někdy, že můžete telefon použít i k hubnutí a zdravotnímu stylu?

Je mnoho aplikací na hubnutí, které kontrolují spolu s vámi spálené a spotřebované kalorie, a tím vás motivují k tomu, abyste dosáhli svého cíle. Motivace je zřejmě nejdůležitější, co potřebujete k dlouhodobému hubnutí. Pokud nemáte motivaci a cíle, zřejmě s hubnutím seknete.

Právě aplikace na hubnutí nebo nově chytré hodinky, nás dokážou nakopnout k dosažení svých cílů nebo k lepším výkonů. Ale pozor! Aplikace na hubnutí nebudou za vás hubnout, budou to pouze vaši pomocníci například při výpočtu denních hodnot ze stravy, tipy na cviky, atd…

Získejte jídelniček ZDARMA od Ketomix

Dneska většina takových aplikací na hubnutí, NESTOJÍ ANI KORUNU, přesto je možné dokoupit placenou verzi, která aplikaci na hubnutí ještě rozšíří. Stačí si jen vybrat tu pravou, vyzkoušet ji a zjistit, zda bude zrovna vám a vašim potřebám vyhovovat.

Doporučujeme naše nejlepší aplikace na hubnutí, které používáme

Aplikace Kalorické tabulkyNaše první nejoblíbenější aplikace na hubnutí. Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit do jídelníčku.

Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj). Další perfektní pomůckou, je že při použití čárových kódů u potravin, si můžete jednoduše v databázi dohledat její nutriční hodnoty a jejich výhody i nevýhody. Nalezené potraviny můžete samozřejmě přidat do svého denního jídelníčku či do oblíbených potravin, pro rychlý výběr. Tato aplikace na mobil je velmi jednoduchá, ale také obsáhlá.

Aplikace na mobil - Zhubněte za 30 dnůAplikace na hubnutí „Zhubněte za 30 dnů“ je navržena tak, aby vám pomohla zhubnout rychlým a efektivním způsobem.

Aplikace obsahuje nejen systematická cvičení, ale rovněž nabízí stravovací plány. Jde o takového osobního trenéra v kapse.

Aplikace na hubnutí - Lose ITTohle je jedna z nejoblíbenějších aplikací určených přímo pro hubnutí. Vyplníte zde své osobní údaje – věk, váhu, výšku a také údaj, kolik potřebujete zhubnout. Aplikace chvíli pracuje a pak vám ukáže, kolik kalorií denně můžete snít. Kromě toho také ukazuje, kolik kalorií vám ještě zbývá, což je přehlednější.

Kromě funkcí zaměřených na jídlo obsahuje možnost založit si cvičební deník, díky kterému můžete vidět, kolik už máte odcvičeno a jak se to promítá do vaší kondice. Jedna z jejích dalších funkcí – funkce „My day“ vám přehledně přináší, kolik kalorií jste u cvičení spálili a kolik jich ještě můžete spotřebovat.

Aplikace s recepty - Fitness receptySkvělá aplikace na hubnutí. Jak jistě více, základem hubnutí a zdravého životního stylu, je zdravé a vyvážené stravování. Mnohdy se to snadno řekne, ale hůře provádí, pokud žádné zdravé recepty neznáme. S tímto vám může pomoci právě Fitness recepty.

Aplikace je skutečně nabitá k prasknutí zdravými a hlavně chutnými recepty. Mnohdy se právě tam inspirujeme, co si například uděláme na oběd či večeři.

Aplikace s recepty - Jíme zdravěSkvělá aplikace, která nabízí monitorování kalorií za den a mnoho dalšího. Navíc můžete vyhledávat potraviny pomocí čárových kódů, podobně jako to je u aplikace „Kalorické tabulky“ a můžete v ní také naleznout báječné a chutné recepty. Aplikace je velmi obdobná již zmiňované aplikaci „Kalorické tabulky“, avšak s menší databází potravin, která se ale stále doplňuje uživateli.

Aktualizace: Aplikace prošla velkou rekonstrukcí a nyní se nepodobá její konkurence. Nabízí krásný a moderní vzhled a spoustu zdravých receptů.

Boxing Round Timer - časovačNa závěr, si ukážeme tak trochu jinou aplikaci na hubnutí, která může být velmi nápomocná. Jedná se o časovač, který je například nezbytný při HIT tréninku. Tento časovač jsme nevybrali náhodou, ale protože jej v redakci asi všichni při cvičení používáme.

Jedná se o aplikaci na hubnutí, která je zdarma. Jedině, kdy se zjeví známky nějaké formy výdělku, je zobrazení reklamy, po skončení tréninku. Je možné si navolit, kolik kol sami potřebuje s možnostmi časové intervalu kola, ale i pauzy.

Na závěr k nejoblíbenějším aplikacím na hubnutí a ke cvičení

Aplikací na hubnutí je skutečně mnoho, my však vybraly ty, které sami používáme denně. Za nás bychom ještě doporučili si pořídit chytré hodinky s nimiž je možné některé aplikace propojit a vytěžit mnohem více.

Většina sáhne například po značce Garmin, která dle nás má oproti konkurence přemrštěné ceny. Jak vybrat chytré fitness hodinky si povíme v jiné články, protože tohle téma je zapotřebí více rozvinout.

Máte nějakou oblíbenou aplikaci, která se soustřeďuje na hubnutí? Doporučte ji ostatním lidem v komentářích pod článkem!

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.