KetoDiet recenze: jaké jsou zkušenosti s proteinovou dietou

Potřebu zhubnout má téměř každý. Málokdo je dnes úplně spokojený se svou postavou. Pro všechny, kteří potřebují pár kilo zhubnout, je internet ideálním zdrojem zaručených diet. Bohužel ale ne všechny diety jsou zdravé, některé dokonce mohou nevratně způsobit zpomalení metabolismu a podobně. Proteinová dieta je hitem poslední doby, ale skutečně zaslouženě? Společně se podíváme na to, jak prospěšný je program hubnutí s KetoDiet.

KetoDieta je známá také jako ketonová dieta či proteinová dieta. Jednoduše jde tedy o to, že se snažíte konzumovat malé množství sacharidů, a naopak je nahradit proteinem a nevyhnutelně i tuky.

Možná vám to přijde paradoxní po mediální kampani, která tvrdila, jak jsou tuky škodlivé. Ano, tuky mohou zvyšovat cholesterol, ale zároveň nejsou o nic horší než sacharidy a jiné jednoduché cukry, naopak, jsou méně rizikové. Podívejme se detailně, jak kotonová dieta funguje a zjistíte, jestli má cenu ji vyzkoušet.

Podívejte se na tipy, jak se začít stravovat zdravě. Zdravé stravování není finančně ani časově náročné, to je pouze mýtus. Můžete tak předejít zvýšenému cholesterolu, navíc celkově působí zdravá strava preventivně proti mnoha zdravotním komplikacím.

Co je to KetoDiet neboli ketonová dieta?

KetoDiet je speciální program, který napomáhá klientům zhubnout. Postavena je především na proteinových jídlech se sníženým obsahem cukru. Dlouhodobá konzumace takového jídla se sníženým obsahem sacharidů, ale naopak se záměrně zvýšeným obsahem bílkovin, posune tělo do takzvané „ketózy“.

Jedná se o stav, kdy tělo začíná záměně spalovat své tukové zásoby, Zní to až přehnaně jednoduše, jako sci-fi, že ano? Naštěstí se jedná o lékařsky potvrzený a zdokumentovaný proces.

Vánoce se pomalu blíží. Věděli jste, že z vánočního cukroví nemusíte nutně přibrat několik kilo? Jde to i zdravě, Vánoce a štíhlá linie není mýtus. Podívejte se, jak na to.

Celý program hubnutí s KetoDiet je postaven na třech základních pilířích, díky kterým se klientům daří poměrně efektivně a bez námahy hubnout. Tím prvním pilířem jsou jasně odměřené a vyvážené porce. Nemusíte tak počítat kalorie a připravovat jídla, stačí si koupit hotová proteinová KetoDiet jídla.

Druhým významným pilířem je vyvážený, ale hlavně pravidelný jídelníček. Program se snaží, abyste jedli alespoň 5× denně – což ale nemusí každému vyhovovat.

KetoDiet - Balíček pro ženy na 1 krok

KetoDiet – Balíček pro ženy na 1 krok

Ochutnávkový balíček KetoDiet (10 porcí)

Ochutnávkový balíček KetoDiet (10 porcí)

KetoDiet - Balíček pro muže na 1 krok

KetoDiet – Balíček pro muže na 1 krok

Jak KetoDiet funguje, nejedná se o podvod?

Hubnutí s ketodietou není podvod, jedná se o lékařsky potvrzený způsob, jak je možné shodit poměrně velké množství tuku. Poprvé s touto dietou přišel profesor G. L. Blackburn na Harvardově univerzitě. Princip ketonové diety je založen na ketóze, tedy stavu, který v našem těle nastává v moment, kdy snížíme příjem sacharidů na minimum. Pomocí ketózy pak bude naše tělo schopno cíleně spalovat uložené tuky.

Podívejte se na 10 jedinečných tipů, které vám pomohou zhubnout. Hubnutí na proteinové dietě je sice účinné, ale pomocí cvičení svůj výsledek nejen urychlíte, ale dosáhnete i více shozených kilogramů – velkou výhodou také je, že celkově zpevníte své tělo.

Hubnutí s proteinovou dietou je bezpečné a účinné, navíc při něm nehrozí, že byste přišli o svou svalovou hmotu. Na rozdíl od jiných více či méně efektivních metod hubnutí, u kterých nesmyslně hladovíte a podobně.

Do určité míry je proteinová dieta vhodná také při sportu, a to díky vysokému příjmu bílkovin. Avšak nedoporučujeme to, protože pro fyzický výkon jsou důležité i sacharidy. Vaše tělo by pak mohlo mít problém jednak s výkonem, ale také s regenerací po výkonu.

Výhody KetoDiet jsou značné, budete překvapeni

Velkou a zároveň hlavní výhodou této proteinové diety je samozřejmě to, že funguje. Navíc funguje bez hladovění a dalších častých „ale“ a podmínek. Jediné, co je potřeba, je snížit příjem sacharidů. Lidé, kteří vyzkoušeli proteinovou dietu nebo přímo program KetoDiet, si také pochvalují nový příval energie, cítí se více odpočatí a méně unavení. Dalším výhodou ketonové diety je, že byla poměrně detailně pod drobnohledem medicíny, což se o jiných dietách říci nedá.

Obrovskou výhodou přímo KetoDiet programu potom je, že máte vše připraveno k tomu, abyste dokázali zhubnout bez překážek. Hotová jídla jsou velkou výhodou, protože nemusíte počítat živiny. Stejně tak ušetříte čas i tím, že si nemusíte vařit. KetoDiet navíc kromě těchto jídel nabízí i speciálně odborně vedený program, dietní plány stravování a cvičení s dobrou online podporou.

  • účinná a fungující dieta
  • zhubnout můžete i 20 kg za rok, záleží na původní váze
  • snižuje rizika některých vážných onemocnění
  • při hubnutí s proteinovou dietou nehladovíte
  • KetoDiet nabízí vyvážená hotová jídla, nemusíte tak počítat kalorie ani příjem živin
  • pokud využijete přímo KetoDiet program, nemusíte se zdržovat vařením
  • jestliže budete chtít, můžete se inspirovat i recepty, podle kterých si můžete uvařit, aniž byste porušili dietní plán

Bojujete se zvýšeným cholesterolem? Přečtěte si naši Cholesten recenzi na přípravek napomáhající snížit hladinu škodlivého cholesterolu.

Nevýhody proteinové diety a zároveň programu KetoDiet

Nevýhodou, která je s tímto typem stravování spojena, je zejména navyknutí si těla na nový systém stravování. Mnoho uživatelů této diety se shoduje na tom, že ze začátku je velmi těžké změnit stravování a organismus reaguje různě, mnohdy dost nepříjemně.

Pokud jste zvyklí na příjem sacharidů, tedy především cukru a vynecháte ho, mohou se dostavit poměrně nepříjemné příznaky. Lze je však vydržet a toto období překonat – nebo dávky sacharidů snižovat postupně.

  • přechodné období, než si tělo zvykne, může trvat měsíc až tři měsíce, ojediněle vám nemusí proteinová dieta vyhovovat vůbec
  • během tohoto období se můžete cítit unaveni, bez energie a můžete pociťovat i bolesti hlavy
  • na začátku proteinové diety může dojít dokonce k přibírání na váze

KetoDiet: jaké produkty jsou TOP?

Všechny produkty nabízené v rámci programu KetoDiet jsou velmi oblíbené, proto jsme je zahrnuli do naší recenze. Oblíbené je zejména pečivo, protože velká část Čechů je na pečivo zvyklá. Ať už pečivo snídají či večeří, jen málokdy se bez něj dokážou zcela obejít.

Například Keto houstičky s bylinkovým máslem či těstovinové saláty, si lidé velmi oblíbili. A jak vlastně chutnají? Velmi dobře, ochutnali jsme během naší KetoDiet recenze několik produktů a příjemně nás překvapily.

Proteinové palačinky

Proteinové palačinky a omelety

 Proteinové kaše s jablky a se skořicí

Proteinové kaše s příchutěmi

Sirup bez cukru s příchutí Cherry (500ml)

Sirup bez cukru a pomazánky

Zkušenosti ostatních uživatelů s KetoDiet proteinovou dietou

„Vyzkoušela jsem proteinovou dietu a pomohlo to, zhubla jsem přes 10 kilo. Teď jím pořád nízkosacharidově a nemůžu si to vynachválit. Zkuste to, změní vám to život.“
 – Martina, 39 let, Karlovy Vary

„S manželem jsme chtěli zhubnou a zkusili jsme KetoDiet program. Trochu jsme se báli zvýšeného příjmu převážně bílkovin, ale ukázalo se, že to byla zbytečný obava. Dohromady máme dole přes 15 kg.“
– Olga a Pavel, 37 a 34 let, Kolín

„Osobně zastávám názor, že se člověk musí hlavně hýbat. Ovšem vyzkoušela jsem chvíli KetoDiet program a opravdu jsem hubla. Na můj vkus je ale příliš drahý…“
– Kamila, 51 let, Jindřichův Hradec

Časté dotazy, co vás nejvíce zajímalo na KetoDiet?

Co je to Ketóza?

Jedná se o stav, do kterého se během proteinové diety postupně dostanete. Zároveň je to také stav, během kterého hubnete. Nastává v případě, že dostatečně omezíte sacharidy. Tělo pak začne spotřebovávat své vlastní tukové zásoby. Dostanete se do ní během asi 5 dnů, kdy omezíte sacharidy na minimum a tělo vyčerpá zcela glykogenové zásoby.

Kdy uvidím první změny a kila dole?

První změny se mohou projevit poměrně rychle, ale na druhou stranu i za dlouho. Velmi záleží na tom, jak bude vaše tělo reagovat. Za měsíc můžete zhubnout i 2 až 3 kila, více je už rizikové pro vaše tělo. A to samozřejmě bez hladovění, na rozdíl od jiných diet.

Je proteinová dieta riziková?

Pro velkou většinu lidí nepředstavuje žádné riziko. Bohatší strava na bílkoviny by se mohla zdát ne příliš prospěšná. Ale riziko je mnohonásobně nižší, než v případě nadváhy či dokonce obezity.

Pro koho je hubnutí s proteinovou dietou vhodné?

Proteinová dieta nebo také program KetoDiet je určen pro všechny, kteří chtějí zhubnout. Vhodná je pro muže i ženy bez rozdílu. Pokud si nejste jisti nebo jste na pochybách, poraďte se nejdříve se svým lékařem.

Kolik kilo můžu celkem zhubnout, je nějaký limit?

Samozřejmě vám nemůžeme říct, kolik zhubnete, protože je to velmi individuální. Nicméně vám můžeme zaručit, že pokud dodržíte pravidla nízkosacharidového stravování, půjdou kila dolů.

Jaké je tedy hubnutí s Ketodietou?

Proteinová dieta a také program KetoDiet musíme hodnotit kladně. Je zcela prokazatelné, že pomocí této diety zhubnete. Podobně jako ostatní. Zároveň je velkou výhodou, že KetoDiet nepředstavuje téměř žádná rizika. Obrovskou výhodou této proteinové diety je také fakt, že během ní nehladovíte, ba právě naopak.

Nízkosacharidové stravování vám dovolí jíst velké porce, takže toho možná sníte opravdu hodně – více než normálně a navíc nepřiberete, ale budete hubnout. Mezi různými dietami nebo způsoby stravování je proteinová dieta dobrým řešením s viditelnými výsledky.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Další ketonová dieta, která patří mezi ty oblíbené.
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
KetoDiet
Price
CZK 599
Product Availability
Available in Store Only