Kloubus recenze: unikátní výživa kloubů

Bolesti kloubů a volně dostupná kloubní výživa

Především s přibývajícím věkem je bolest kloubů něčím, co budete muset řešit. Klouby jsou pro nás nepostradatelnou součástí pohyblivého aparátu.

Přestože dnes medicína pokročila natolik, že umělé klouby se staly téměř běžnou součástí života, je vždy lepší jim raději předcházet. Právě k tomu nám mohou dopomoci různé doplňky stravy nebo jiné produkty předurčeny k výživě kloubů a podpoře jejich regenerace.

Právě bolest kloubů je jedna z nejhorších, navíc má enormní dopad na náš běžný život, především komfort pohybu. Klouby je potřeba si hýčkat.

Výhody přípravku Kloubus proti bolesti kloubů

Bolesti kloubů se snažíme mírnit za každou cenu, ale používáme k tomu dobré prostředky? To je otázka, kterou bychom si možná měli položit. Není totiž ojedinělé, že namísto toho, abychom hledali příčinu naší bolesti kloubů, řešíme spíše následky, a to pomocí různých léků proti bolesti.

Přitom ideální možností, jak řešit bolesti kloubů, je kloubní výživa. Právě ta nám pomáhá regenerovat především chrupavkovou tkáň.

Kloubus je jedním z přípravků, který slibuje zmírnění obtíží s klouby. Tím je myšlena jednak bolest kloubů, ale také různé jiné kloubní problémy. Podle informací výrobce a našich zkušeností je Kloubus jeden z nejsilnějších produktů na trhu.

Vyživuje nejen šlachy, ale také klouby a vazy, což je stejně tak důležité. Kloubus je podle informací výrobce navržen skutečnými odborníky, aby jeho složení co nejvíce pomáhalo vyživovat klouby.

 • produkt je navržen odborníky
 • oproti jiným podobným produktům má svěží grepovou chuť
 • je vyroben v ČR
 • jeho složení je podle výrobce jedno z nejsilnějších na trhu
 • obsahuje vyvážený podíl všech důležitých složek
 • vyživuje klouby – chrupavku, klouby i vazy
 • napomáhá jejich regeneraci, díky čemuž zmírňuje bolest kloubů
 • posiluje klouby a podporuje jejich odolnost
 • řeší příčinu bolesti kloubů, nikoli až následky
 • certifikované složení
 • 100% garance spokojenosti

Snažíte se žít aktivně a zlepšit svůj zdravotní stav? Jestliže je vaší snahou shodit nějaké to kilo navíc, podívejte se na zaručené způsoby hubnutí.

Možné nevýhody produktu Kloubus

Aby byla naše recenze vyvážená, zaměříme se také na negativní stránky produktu. Jednou z nich by mohla být poměrně vysoká cena produktu. Jedno balení kloubní výživy Kloubus se prodává přibližně okolo 650 Kč. Navíc

Kloubus - Přírodní doplněk stravy pro klouby a šlachy

ne každému nutně musí Kloubus vyhovovat – ať už svou chutí nebo třeba složením, či dávkováním. Ale to

Doporučené užívání Kloubusu

Kloubus se užívá jako jiné podobné produkty proti bolesti kloubů. Jednou denně si jednoduše rozpustíte 1 sáček ve 250 ml pitné vody přibližně o pokojové teplotě. Následně rozpuštěný Kloubus ve vodě vypijete a máte na celý den s živinami pro klouby vystaráno.

Jedno balení Kloubusu obsahuje 30 sáčků, takže vám vydrží celý měsíc. Průměrně tak vychází jedna cena doplňku stravy proti bolesti kloubů na 22 Kč.

Komu je kloubní výživa Kloubus určena?

Doplněk stravy proti bolesti kloubů Kloubus je určen prakticky komukoli, kdo chce pečovat o své klouby. Na druhou stranu ale existují omezení, která bychom měli respektovat.

Především není vhodné, aby Kloubus užívali děti, těhotné nebo kojící ženy a lidé, kteří jsou na některou ze složek Kloubusu alergičtí – detailní složení najdete níže.

Kloubům neprospívá trvale velké zatížení, což je problém například u obézních lidí. Vypočítejte si BMI a zjistěte, jak jste na tom se svou váhou vy.

 • Sportovci: amatérští i profesionální sportovci určitě Kloubus ocení, protože při je při sportu kladen na klouby enormní tlak a dochází k jejich většímu opotřebení. Kloubus vám pomůže udržet vaše klouby silné, zdravé a zároveň je rychleji regenerovat.
 • Aktivní lidé: široká skupina aktivních lidí, kteří mají rádi aktivní život. Většinou se jedná o ty z nás, kteří mají rádi různé procházky, práci na zahradě, na chalupě, ale nedělají žádný sport, kterým by pravidelně klouby zatěžovali. Přesto je ale potřeba o své klouby pečovat, protože i prevence je důležitá.
 • Senioři: podstatnou skupinou, která má bohužel s klouby problém, jsou senioři. Avšak i senioři mohou zmírnit bolest kloubů a podpořit tak svou pohyblivost. Napomůže kloubům rychleji regenerovat a posílí je, abyste si mohli naplno užít každý pohyb.
 • Manuálně pracující lidé: především těžce manuálně pracující lidé by určitě neměli vynechávat doplňky stravy pro podporu kloubů. Kloubní výživa je u této skupiny stejně důležitá, jako například u sportovců, ale bohužel často opomíjená.

Složení produktu na výživu kloubů – Kloubus

Složení kloubní výživy Kloubus je certifikováno, zároveň také sestaveno skutečnými odborníky, aby mělo ten správný poměr a jednotlivé účinné složky.

Kloubus by tedy neměl mít ani jednu zbytečnou látku, zároveň by měl účinných látek obsahovat tak akorát – tedy aby jich nebylo málo, ale ani hodně, že by je tělo již nevstřebalo a bez využití vyloučilo. Podívejme se tedy na složení doplňku proti bolesti kloubů Kloubus detailněji.

 • Kolagen – je velmi důležitý pro klouby, ale například i pleť nebo nehty. Kolagen tvoří okolo 30 % bílkovin v našem těle. Tento strukturální protein zajišťuje soudružnost, elasticitu pojivových tkání, vazů, chrupavek i šlach.
 • Glukosamin – další tělu vlastní látka jako kolagen. Glukosamin se v lidském těle nachází v poměrně vysokém množství. Jedná se o hlavní složku chrupavky a základní stavební kámen.
 • MSM (Methyl-sulfonyl methan) – ve vodě rozpustná látka, která se také nachází v buňkách našeho těla, zejména je koncentrována v nervové tkáni, vlasech, kloubech a pokožce.
 • Chondroitin – důležitá stavební složka mezibuněčné hmoty chrupavky. Chondroitin je přítomen v kostech, ale i v pojivových tkáních.
 • Vitamín C – jeden z vitamínů, který je pro naše tělo velmi důležité a je potřeba ho doplňovat ze stravy nebo doplňků stravy, protože si ho tělo neumí samo vytvořit. Vitamín C přispívá ke tvorbě kolagenu a regeneraci chrupavek.
 • Hořčík – jednoduše nepostradatelný pro většinu organismů. Jedná se o důležitý minerál, který přispívá k uvolnění a regeneraci svalů, normální činnosti nervové soustavy, působí proti únavě a celkovému vyčerpání.

Hodnocení doplňku stravy proti bolesti kloubů

Kloubus recenze hodnotí tuto kloubní výživu poměrně dobře. Pokud trpíte problémy s klouby, nebo jste aktivní sportovci, senioři, manuálně pracující lidé a podobně, měli byste se o svůj pohyblivý aparát dobře starat.

Kloubus nabízí řešení příčiny problémů s klouby, nikoli jen následků a zmírnění bolesti. Zároveň slouží jako velmi dobrá prevence.

Správná životospráva také napomůže zlepšení stavu vašich kloubů, ale benefitů má mnohem více. Bez těchto hlavních zásad stravování, bez kterých se neobejdete.

Časté dotazy aneb co vás nejvíce zajímá

Nejčastější příčiny problémů s klouby, především kolenou

Kromě stáří je samozřejmě jednou z příčin bolesti kloubů a kolenou především jejich nadměrná zátěž. Málokdo si totiž uvědomuje, že by se o klouby měl starat stejně, jako o jiné části svého těla.

Pomineme-li typické příčiny bolesti kloubů například po mechanickém nárazu a podobně, přichází v úvahu ještě kloubní onemocnění, jako je například artróza. Proto je vhodné bolesti kloubů konzultovat také s lékaři.

Je možné Kloubus kombinovat s dalšími doplňky stravy?

Ano, ale neměli byste ho kombinovat s takovými doplňky stravy, které samo o sobě jsou kloubní výživou. Kloubus vyvážené složení a není potřeba ho doplňovat podobnými přípravky – naopak by to bylo zbytečné, protože tělo by přebytečné množství látek stejně vyloučilo.

Kdy raději navštívit lékaře?

Doporučujeme lékaře navštívit vždy, pokud cítíte, že s klouby není něco v nepořádku. Případně pokud bolest kloubů do týdne neodezní. Vždy je vhodné se poradit s lékařem o správných možnostech léčby a zhodnocení, zda se nejedná o závažnější onemocnění, nejen obyčejnou bolest kloubů.

Je užívání bezpečné?

Ano, zcela bezpečné. Složení Kloubusu je certifikováno a vyrábí se podle norem v České republice.

Závěr aneb doporučujeme Kloubus?

Pokud trpíte bolestmi kloubů, můžeme Kloubus díky certifikovanému složení a zároveň opravdu účinným látkám skutečně doporučit.

Na druhou stranu ale nemusí být nutně účinný u všech. Je však bezesporu, že o klouby je potřeba pečovat, proto i Kloubus může být vhodným doplňkem stravy proti bolesti kloubů, a především kloubní výživou. Je tak jen na vás, zda vyzkoušíte sílu Kloubusu.