7 maličkostí, které vám během dne ušetří spoustu kalorií

Myslíte na to, jak ušetřit během dne nějaké ty kalorie? Máme pro vás sedm tipů, které na první pohled nevypadají důležitě, ale znamenají toho opravdu hodně.

1. Plánování jídel

Na chvíli si sedněte a naplánujte si jídelníček na týden dopředu. Jednak si ušetříte peníze, protože dopředu víte, co vám zůstane, a nebudete muset přemýšlet, co s tím uděláte. Ušetří to čas, kdy budete přemýšlet, co uvaříte. Taky nákupy budete mít rychleji hotové, když si dopředu napíšete, co všechno potřebujete koupit. Jídelníček plánujte podle zásad zdravého stravování, brzy si na něj zvyknete a celkově se budete cítit lépe.

Feminus pro ženy na zvýšení hladiny estrogenu

Nechte si navrhnout správný jídelníček výživovým poradce na konzultační hodině ZDARMA

2. Jídlo si připravte dopředu

7 malíčkostí pro ušetření kaloriíJestliže plánujete oddechový víkend, uvařte si jídlo dopředu. Když přijdete domů, nebudete muset nic vymýšlet a vařit. Mnoho lidí, když už musí doma vařit, sáhne raději po něčem nezdravém, ale rychlém, než aby se donutili začít vařit.

3. Zelená zelenina k jídlu

Zelená zelenina je součást vaší stravy, které je opravdu důležitá. Často ji však lidé odsunují. Připravte si například baby špenát, a když budete vařit jídlo, které je bez zeleniny, přidejte ho tam. Dát jej můžete i na pizzu. Udělejte si zeleninové saláty, nakrájejte si okurku, zkrátka cokoliv.

4. V lednici svačiny

Lednice by měla mít svůj koutek, kde budete mít vždycky připravenou minimálně jednu svačinku, kterou si dáte kdykoliv, když budete mít chuť. Díky zdravé svačince zabráníte tomu, abyste si dali něco nezdravého, když budete mít hlad. Do kabelky si dejte třeba i musli tyčinku, nebo krabičku s ovocem.

Znáte, těchto 10 tipů na zdravé sladkosti?

5. Vařte víc

Jestliže vaříte oběd, uvařte ho více. Tak si ho můžete dát i k večeři, popřípadě k obědu druhý den. Toto radí i fitness instruktoři. Ušetříte tak čas, který je spojený s vařením.

TIP: Oblíbené dietní a zdravé pomazánky, radí výživový poradce

6. Koktejly

Koktejl je skvělá možnost, jak nahradit nějaké to jídlo během dne. Pomůže vám to také dostat do těla dostatečné množství ovoce a zeleniny, protože koktejly můžete dělat ze zdravých věcí.

7. Malé ústupky se vyplatí

Malý ústupek je moc fajn, a i když to nevypadá, také vám dost pomůže. Proto si vytvořte několik úkolů, které se snažte splnit. Dejte si salát, ale bez zálivky, místo bílého pečiva si dejte celozrnné, hranolky pečte v troubě a ne v oleji, zmrzlinu si dejte raději ve formě ovocné dřeni, ne smetanovou a podobně. Drobnosti umí hotové zázraky.

Pokud se vám líbil tento článek, budeme rádi, když jej doporučíte přátelům, přes odkazy pod článkem.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Feminus na zvýšení hladiny estrogenu
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny “špěčky” a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.