Odkyselení organismu a hubnutí

Jestliže si myslíte, že teorie o překyselení organismu je pravdivá a tento problém může být příčinou vaší nadváhy, pak je určitě dobré vědět, že vznik překyselení organismu vyplývá hlavně ze špatné skladby jídelníčku a z nevhodného životního stylu.

Odkyselení organismu a hubnutí je úzce spjato, jelikož výživový poradce se snaží udržet nízké hladiny škodlivých látek, které mají negativní vliv na organismus.

Mezi tyto látky patří především:

Zhubněty rychle a levně - Jídelníček zdarma
  • velké množství masa a mléčných výrobků
  • alkohol
  • kofein
  • jednoduché cukry
  • potraviny, které pocházejí ze znečištěného prostředí
  • cigarety
  • tučná jídla, těžká jídla, chemicky upravená jídla, konzervovaná jídla

Věci výše zmíněné bychom se proto měli snažit co nejvíce omezit, popřípadě úplně vynechat. Je jasné, že některé faktory nejde tak úplně ovlivnit, asi těžko co uděláme se znečištěním vzduchu a půdy. Ale u většiny nevhodných potravin se můžeme sami rozhodnout, zda je budeme nebo nebudeme konzumovat.

Vyzkoušejte chutnou a účinnou detoxikaci organismu s Blendeou.

Je jedno, jestli věříte překyselení organismu nebo ne, když zkusíte omezit alkohol, rafinované cukry, tučná nebo těžká jídla a cigarety, nezkazíte tím vůbec nic, spíše vám to pomůže, jelikož kilogramy se budou ztrácet a bude jedno, jakou příčinu vaše nadváha má.

Odkyselení organismu a hubnutí – jak to vidí odborníci?

Odkyselení organismu a hubnutí

Zatímco většina běžných lidí (laiků) vidí překyselení organismu jako jednu z civilizačních chorob, lékaři jsou ohledně této teorie značně skeptičtí. Říkají, že lidské tělo je na kyselé vlivy zvyklé a má metody, jak si žádoucí prostředí udržet (obtížnější pro lidské tělo má být vyrovnat se se zásadami, s nimi organismus není zvyklý se potýkat).

Existují ale stavy, které vedou k reálnému a měřitelnému překyselení organismus. Jedná se o velmi závažné stavy, které je nutno řešit pobytem v nemocnici, dochází k nim například při selhání ledvin nebo když se zhorší cukrovka.

Účinné hubnutí s proteinovou výživou od Ketomix a Ketofit jsme si vyzkoušeli i my.

Realističtější a uvěřitelnější se může zdát varianta, která popisuje, že lidské tělo musí vydat hodně energie a živin, aby si udrželo správné prostředí. To může mít za následek nedostatek vitamínů a minerálů, což může znamenat určité problémy.

Jak na odkyselení organismu?

Dechová cvičení, relaxace, pravidelný pohyb, změna stravy a životního stylu, to má být zbraň, kterou bojujete proti překyselení organismu. Sama myšlenka překyselení vznikala asi jako komerční tah, takže najdeme mnoho přípravků a pomůcek, které nebudou za pár korun a s problémem bojují.

Tyto zásady zdravého stravování by měl znát snad každý a dodržovat je

Potraviny na odkyselení organismu

Abyste dosáhli odkyselení organismu, doporučuje se konzumace potravin označovaných za zásadité:

  • ředkev, špenát, celer, meloun, květák, cibule, brokolice, česnek, okurky, houby, rajčata, řepa, hruška, kapusta, maliny, fazole, banány nebo taky i plzeňské pivo.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.