Blendea Supergreens: detoxikace a očista organismu v BIO kvalitě

Detoxikace organismu a takzvané superpotraviny jsou stále více rozšířeny také u nás. Je to dáno současným trendem, který upřednostňuje zdravé stravování a detoxikaci. Právě detoxikace má za následek zbavení těla přebytečných a mnohdy škodlivých látek, stejně jako má přímý vliv na hubnutí.

Dnes se podíváme na oblíbený a velmi rychle rozšířený produkt pro očistu organismu Blendea Supergreens. Zda se jedná o skutečně účinný produkt nebo jen módní trend, který velmi rychle odezní, ukáže naše podrobná Blendea recenze.

Detoxikace organismu vyřeší vaše problémy

Současná doba je velmi zaměřena na zdravý životní styl. Samozřejmě jen okolo určité sociální skupiny, ale můžeme tento trend jasně pozorovat. Součástí tohoto trendu je detoxikace organismu, ať už různými metodami, jako je řízené hladovění, tedy jinak řečeno půst, různé detoxikační čaje, bylinky a případně tablety. Dnes se setkáváme se škodlivými látkami prakticky na každém kroku, i když si to neuvědomujeme, protože zdravotní potíže ihned nevidíme.

Feminus pro ženy na zvýšení hladiny estrogenu

Pokud potřebujete zhubnout, je Blendea dobrým startem, ale potřebujete také úpravu jídelníčku. Už jste slyšeli o nízkosacharidové stravě? Zdravé hubnutí s výsledkem až 10 kg za 2 měsíce.

Každodenní vystavení těmto škodlivým látkám a samozřejmě i různým bakteriím, nám pomalu ale jistě působí zdravotní potíže, které se mohou projevit například až za pár let. Úspěšná detoxikace organismu nám pomáhá těmto negativním vlivům odolávat, posiluje naši imunitu a celkově zlepšuje i naše zdraví. Na tom je postavena i Blendea, produkt ze směsi zelených superpotravin, který slibuje úspěšnou a dokonalou očistu organismu.

Výhody volně prodejného Blendea Supergreens

Přestože na trhu existuje několik zaručených rad, jak detoxikovat organismus, stejně jako různé další produkty pro detoxikaci, je Blendea v něčem jiná. Jak možná sami víte, pokud máte zkušenosti s jinými podobnými produkty, často je těžké se přenést přes jejich nedobrou chuť.

Někdo říká, že v nich cítí stopy trávy či dokonce pachuť hlíny a podobně. Naopak Blendea nás svou chutí velmi příjemně překvapila – produkt nebudete muset nijak dochucovat.

 • oproti jiným produktům na detoxikaci organismu velmi dobře chutná
 • zbavuje vás škodlivých látek usazených v těle, například v játrech
 • posiluje imunitní systém
 • podporuje regeneraci buněk
 • snižuje škodlivý cholesterol usazený v cévách
 • pomáhá zvládat nadměrný stres
 • bojuje proti překyselení organismu
 • zlepšuje trávení a zabraňuje nadměrnému ukládání tuků
 • navozuje klid a podporuje zdravý spánek
 • produkt je vyroben bez chemie, složení je v BIO kvalitě

Má tato superpotravina i nějaké nevýhody?

Aby byla recenze objektivní, vždy se snažíme na produktu najít skutečně i ty negativní stránky. Faktem ovšem je, že právě Blendea příliš negativních stránek nemá, těžko se tedy nevýhody produktu hledají. Ovšem je škoda, že balení není větší. Stejně tak je lehce vyšší cena, například oproti jiným produktům určeným pro očistu organismu.

 • balení by mohlo být větší, takto vydrží pouze měsíc užívání
 • cena je spíše průměrná, ale v porovnání s jinými přípravky lehce vyšší
 • trochu nepraktické balení, především uzávěr
 • pokud užíváte léky, je dobré užívání Blendea Supergreens konzultovat s ošetřujícím lékařem

Doporučené užívání Blendea Supergreens

superpotravina Blendea a doporučené dávkováníJestliže chcete dosáhnout efektivně účinků této superpotraviny, měli byste se držet osvědčeného a doporučeného dávkování. Dávkování jsou 3 gramy přípravku Blendea denně. To odpovídá jedné plné čajové lžičce.

Přípravek jednoduše rozmíchejte v tekutině, může to být obyčejná voda, případně džus, smoothie či cokoli jiného. Dbejte na to, abyste konzumovali Blendeu studenou, je účinnější a zároveň mnohem lépe chutná – rozhodně se tak vyhněte například rozmíchání v čaji. Nejlépe je užívat Blendeu ihned ráno nalačno.

3 gramy přípravku Blendea denně je doporučená dávka, rozhodně neplatí přímá úměra, že čím více přípravku vypijete, tím rychlejší a kvalitnější detoxikace organismu bude. Rozhodně ale bude detoxikace rychlejší, pokud ji podpoříte fyzickou aktivitou, cvičte každý den.

Komu je superpotravina Blendea určena?

Tento velmi silný produkt určený pro očistu organismu doporučujeme všem, kteří mají zájem detoxikovat své tělo, zbavit ho škodlivých látek a cítit se opět skvěle. Mnoho zdravotních komplikací je způsobeno právě škodlivými látkami v těle, kterých se díky Blendea Supergreens můžete poměrně lehce zbavit.

Stejně tak je vhodné užívat Blendeu v případě, že chcete zhubnout. Jak už bylo řečeno – zabraňuje nadměrnému ukládání tuků a zároveň je dobrým spouštěčem metabolismu.

Blendea Supergreens je určena pro všechny, protože prospívá v mnoha oblastech. Ovšem pokud máte zdravotní komplikace, v žádném případě nemůže nahradit zdravotní léčbu, proto je vždy nutné navštívit lékaře a Blendeu případně užívat jako podpůrný doplněk stravy a po konzultaci.

Složení je čistě přírodní v BIO kvalitě

Složení Blendea Supergreens pro detoxikaci organismu je samozřejmě zcela přírodní. Rozhodně tak neužíváte žádnou chemii. Složení je pečlivě vybrané a namícháno ve správném poměru tak, aby byla detoxikace organismu touto superpotravinou co nejefektivnější.

Přestože je Blendea úchvatně přírodně zelená, až by se mohlo zdát, že je uměle dobarvená, rozhodně to není pravda. Skládá se ze čtyř zelených látek organického původu, které tvoří tento skvělý detoxikační mix. Navíc vše v BIO kvalitě.

Blendea vám pomůže vyřešit také nepříjemné nadýmání a plynatost, podívejte se, jak tento problém řešit a vyzkoušejte tuto superpotravinu.

 • Mladá pšenice (30 %): rostlina využívaná ve velké většině přípravků určených k detoxikaci organismu. Obsahuje spoustu potřebných minerálů a vitamínů či dalších látek. Zlepšuje vaši pokožku, posiluje imunitu a stabilizuje hladinu cukru v krvi.
 • Zelený ječmen (30 %): obsahuje širokou škálu vitamínů, konkrétně vitamíny B1, B2, B6, B12 a další. Díky obsaženému železu zlepšuje krevní obraz.
 • Spirulina (20 %): boom spiruliny jsme mohli zaznamenat už v minulosti. Od té doby se přidává do mnoha doplňků stravy – a není se čemu divit. Obsahuje totiž téměř 20 důležitých druhů aminokyselin pomáhajícím proti oxidaci buněk a podobně. Dokonale chrání před volnými radikály. Navíc podporuje imunitní systém a podporuje zažívání, čímž také napomáhá zdravě hubnout.
 • Chlorella (15 %): podobně jako spirulina je i chlorella považována za skvělou pomůcku pro hubnutí a detoxikaci organismu.

Blendea 10% slevový kupón

Hodnocení doplňku stravy pro očistu organismu Blendea Supergreens

Naše Blendea recenze jednoznačně ukazuje, že produkt pro detoxikaci organismu se skutečně vyplatí. Tato superpotravina nabízí velmi účinné látky pro detoxikaci těla. Ale hlavně přináší také výsledky, které slibuje. Právě to se u podobných produktů příliš neděje.

Po dobu užívání superpotraviny Blendea jsme zaznamenali silnější imunitu, taktéž došlo k úbytku váhy a zažívání bylo rozhodně v lepší kondici než dříve. Já osobně jsem se rozhodl Blendeu užívat i po ukončení testování pro tuto recenzi a jsem nadmíru spokojen. Koneckonců kvalitu a výsledky dokazují i kladné recenze uživatelů.

„Blendea je super, užívala jsem ji denně ráno, teď už jen obden. Během asi půl roku cítím obrovskou změnu, cítím se fit, nejsem nemocná a celkově jsem jako znovuzrozená. Navíc jsem zhubla už 8 kg, a to se o to ani nesnažím. Paráda!“ Marcela, 31 let, Brno

Časté dotazy aneb co vás nejvíce zajímá

Je možné Blendeu kombinovat s dalšími doplňky stravy?

Víceméně ano, neměli byste ale užívat Blendeu a jiný podobný přípravek, poté by byla dávka zbytečně vysoká, což by detoxikaci nezrychlilo. Naopak by to mohlo uškodit vašemu trávení. Navíc pokud berete pravidelně léky, poraďte se nejdříve o vhodnosti Blendea se svým lékařem.

Mohu se Blendeou předávkovat?

Pokud budete doplněk stravy pro detoxikaci organismu Blendea užívat podle doporučeného dávkování, rozhodně nehrozí žádné předávkování. Ovšem i jinak, například nadměrným užíváním, je velmi nepravděpodobné předávkování, ovšem může ojediněle dojít k alergické reakci, průjmu, k bolestem břicha a jiným komplikacím v oblasti trávicího traktu.

Je užívání bezpečné?

Ano, Blendea je složena pouze z přírodních látek v BIO kvalitě. Neobsahuje tak různé těžké kovy, mykotoxiny, pesticidy, radianty a další látky, které se mohou vyskytovat v jiných podobných přípravcích, především těch dovezených z Asie. Blendea je pod přísnou kontrolou Evropské směrnice pro maximální povolené hodnoty kontaminantů. A splňuje je na výbornou.

Je Blendea vhodná i pro děti?

Rozhodně nepodávejte Blendeu dětem do 3 let. Ovšem i poté hrozí riziko alergické reakce, i když ojedinělé. Doporučujeme podávání Blendea přípravku konzultovat s dětským lékařem, a to až do 9 let věku dítěte.

Dítě potřebuje především vyváženou a kvalitní stravu. Podívejte se, jak účinně bojovat proti dětské obezitě.

Blendea Supergreens a závěr recenze

Ukázalo se, že superpotravina Blendea není jen skvělý marketingový produkt, ale že za ní stojí skutečné výsledky a spokojení uživatelé, kteří ji užívají opravdu dlouhodobě. Blendea je tak současným trendem ve zdravém stravování a detoxikaci organismu, bezesporu ještě bude po velmi dlouhou dobu.

Prozatím se jedná o jeden z nejkvalitnějších produktů určených k očistě organismu a celkové detoxikace, na který jsme zatím narazili.

Blendea – Recenze a zkušenosti

Superpotravina Blendea- Recenze a zkušenosti

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Blendea SUPERPROTEIN - Rychlejší hubnutí a detoxikace organismu
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny “špěčky” a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Nezapomínejte na detoxikaci organismu, alespoň jednou ročně
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
Blendea Supergreens
Price
CZK 449
Product Availability
Available in Store Only