Detoxikace organismu a takzvané superpotraviny jsou stále více rozšířeny také u nás. Je to dáno současným trendem, který upřednostňuje zdravé stravování a detoxikaci. Právě detoxikace má za následek zbavení těla přebytečných a mnohdy škodlivých látek, stejně jako má přímý vliv na hubnutí.

Dnes se podíváme na oblíbený a velmi rychle rozšířený produkt pro očistu organismu Blendea Supergreens. Zda se jedná o skutečně účinný produkt nebo jen módní trend, který velmi rychle odezní, ukáže naše podrobná Blendea recenze.

Detoxikace organismu vyřeší vaše problémy

Současná doba je velmi zaměřena na zdravý životní styl. Samozřejmě jen okolo určité sociální skupiny, ale můžeme tento trend jasně pozorovat. Součástí tohoto trendu je detoxikace organismu, ať už různými metodami, jako je řízené hladovění, tedy jinak řečeno půst, různé detoxikační čaje, bylinky a případně tablety. Dnes se setkáváme se škodlivými látkami prakticky na každém kroku, i když si to neuvědomujeme, protože zdravotní potíže ihned nevidíme.

Pokud potřebujete zhubnout, je Blendea dobrým startem, ale potřebujete také úpravu jídelníčku. Už jste slyšeli o nízkosacharidové stravě? Zdravé hubnutí s výsledkem až 10 kg za 2 měsíce.

Každodenní vystavení těmto škodlivým látkám a samozřejmě i různým bakteriím, nám pomalu ale jistě působí zdravotní potíže, které se mohou projevit například až za pár let. Úspěšná detoxikace organismu nám pomáhá těmto negativním vlivům odolávat, posiluje naši imunitu a celkově zlepšuje i naše zdraví. Na tom je postavena i Blendea, produkt ze směsi zelených superpotravin, který slibuje úspěšnou a dokonalou očistu organismu.

Kde zakoupit Blendeu?

Výhody volně prodejného Blendea Supergreens

Přestože na trhu existuje několik zaručených rad, jak detoxikovat organismus, stejně jako různé další produkty pro detoxikaci, je Blendea v něčem jiná. Jak možná sami víte, pokud máte zkušenosti s jinými podobnými produkty, často je těžké se přenést přes jejich nedobrou chuť. Někdo říká, že v nich cítí stopy trávy či dokonce pachuť hlíny a podobně. Naopak Blendea nás svou chutí velmi příjemně překvapila – produkt nebudete muset nijak dochucovat.

 • oproti jiným produktům na detoxikaci organismu velmi dobře chutná
 • zbavuje vás škodlivých látek usazených v těle, například v játrech
 • posiluje imunitní systém
 • podporuje regeneraci buněk
 • snižuje škodlivý cholesterol usazený v cévách
 • pomáhá zvládat nadměrný stres
 • bojuje proti překyselení organismu
 • zlepšuje trávení a zabraňuje nadměrnému ukládání tuků
 • navozuje klid a podporuje zdravý spánek
 • produkt je vyroben bez chemie, složení je v BIO kvalitě

Má tato superpotravina i nějaké nevýhody?

Aby byla recenze objektivní, vždy se snažíme na produktu najít skutečně i ty negativní stránky. Faktem ovšem je, že právě Blendea příliš negativních stránek nemá, těžko se tedy nevýhody produktu hledají. Ovšem je škoda, že balení není větší. Stejně tak je lehce vyšší cena, například oproti jiným produktům určeným pro očistu organismu.

 • balení by mohlo být větší, takto vydrží pouze měsíc užívání
 • cena je spíše průměrná, ale v porovnání s jinými přípravky lehce vyšší
 • trochu nepraktické balení, především uzávěr
 • pokud užíváte léky, je dobré užívání Blendea Supergreens konzultovat s ošetřujícím lékařem

Doporučené užívání Blendea Supergreens

superpotravina Blendea a doporučené dávkováníJestliže chcete dosáhnout efektivně účinků této superpotraviny, měli byste se držet osvědčeného a doporučeného dávkování. Dávkování jsou 3 gramy přípravku Blendea denně. To odpovídá jedné plné čajové lžičce.

Přípravek jednoduše rozmíchejte v tekutině, může to být obyčejná voda, případně džus, smoothie či cokoli jiného. Dbejte na to, abyste konzumovali Blendeu studenou, je účinnější a zároveň mnohem lépe chutná – rozhodně se tak vyhněte například rozmíchání v čaji. Nejlépe je užívat Blendeu ihned ráno nalačno.

3 gramy přípravku Blendea denně je doporučená dávka, rozhodně neplatí přímá úměra, že čím více přípravku vypijete, tím rychlejší a kvalitnější detoxikace organismu bude. Rozhodně ale bude detoxikace rychlejší, pokud ji podpoříte fyzickou aktivitou, cvičte každý den.

Komu je superpotravina Blendea určena?

Tento velmi silný produkt určený pro očistu organismu doporučujeme všem, kteří mají zájem detoxikovat své tělo, zbavit ho škodlivých látek a cítit se opět skvěle. Mnoho zdravotních komplikací je způsobeno právě škodlivými látkami v těle, kterých se díky Blendea Supergreens můžete poměrně lehce zbavit.

Stejně tak je vhodné užívat Blendeu v případě, že chcete zhubnout. Jak už bylo řečeno – zabraňuje nadměrnému ukládání tuků a zároveň je dobrým spouštěčem metabolismu.

Zakoupit přímo u výrobce

Blendea Supergreens je určena pro všechny, protože prospívá v mnoha oblastech. Ovšem pokud máte zdravotní komplikace, v žádném případě nemůže nahradit zdravotní léčbu, proto je vždy nutné navštívit lékaře a Blendeu případně užívat jako podpůrný doplněk stravy a po konzultaci.

Složení je čistě přírodní v BIO kvalitě

Složení Blendea Supergreens pro detoxikaci organismu je samozřejmě zcela přírodní. Rozhodně tak neužíváte žádnou chemii. Složení je pečlivě vybrané a namícháno ve správném poměru tak, aby byla detoxikace organismu touto superpotravinou co nejefektivnější.

Přestože je Blendea úchvatně přírodně zelená, až by se mohlo zdát, že je uměle dobarvená, rozhodně to není pravda. Skládá se ze čtyř zelených látek organického původu, které tvoří tento skvělý detoxikační mix. Navíc vše v BIO kvalitě.

Blendea vám pomůže vyřešit také nepříjemné nadýmání a plynatost, podívejte se, jak tento problém řešit a vyzkoušejte tuto superpotravinu.

 • Mladá pšenice (30 %): rostlina využívaná ve velké většině přípravků určených k detoxikaci organismu. Obsahuje spoustu potřebných minerálů a vitamínů či dalších látek. Zlepšuje vaši pokožku, posiluje imunitu a stabilizuje hladinu cukru v krvi.
 • Zelený ječmen (30 %): obsahuje širokou škálu vitamínů, konkrétně vitamíny B1, B2, B6, B12 a další. Díky obsaženému železu zlepšuje krevní obraz.
 • Spirulina (20 %): boom spiruliny jsme mohli zaznamenat už v minulosti. Od té doby se přidává do mnoha doplňků stravy – a není se čemu divit. Obsahuje totiž téměř 20 důležitých druhů aminokyselin pomáhajícím proti oxidaci buněk a podobně. Dokonale chrání před volnými radikály. Navíc podporuje imunitní systém a podporuje zažívání, čímž také napomáhá zdravě hubnout.
 • Chlorella (15 %): podobně jako spirulina je i chlorella považována za skvělou pomůcku pro hubnutí a detoxikaci organismu.

Blendea - Slevový kupón na detoxikaci

Hodnocení doplňku stravy pro očistu organismu Blendea Supergreens

Naše Blendea recenze jednoznačně ukazuje, že produkt pro detoxikaci organismu se skutečně vyplatí. Tato superpotravina nabízí velmi účinné látky pro detoxikaci těla. Ale hlavně přináší také výsledky, které slibuje. Právě to se u podobných produktů příliš neděje. Po dobu užívání superpotraviny Blendea jsme zaznamenali silnější imunitu, taktéž došlo k úbytku váhy a zažívání bylo rozhodně v lepší kondici než dříve. Já osobně jsem se rozhodl Blendeu užívat i po ukončení testování pro tuto recenzi a jsem nadmíru spokojen. Koneckonců kvalitu a výsledky dokazují i kladné recenze uživatelů.

„Blendea je super, užívala jsem ji denně ráno, teď už jen obden. Během asi půl roku cítím obrovskou změnu, cítím se fit, nejsem nemocná a celkově jsem jako znovuzrozená. Navíc jsem zhubla už 8 kg, a to se o to ani nesnažím. Paráda!“ Marcela, 31 let, Brno

Zakoupit přímo u výrobce

Časté dotazy aneb co vás nejvíce zajímá

Je možné Blendeu kombinovat s dalšími doplňky stravy?

Víceméně ano, neměli byste ale užívat Blendeu a jiný podobný přípravek, poté by byla dávka zbytečně vysoká, což by detoxikaci nezrychlilo. Naopak by to mohlo uškodit vašemu trávení. Navíc pokud berete pravidelně léky, poraďte se nejdříve o vhodnosti Blendea se svým lékařem.

Mohu se Blendeou předávkovat?

Pokud budete doplněk stravy pro detoxikaci organismu Blendea užívat podle doporučeného dávkování, rozhodně nehrozí žádné předávkování. Ovšem i jinak, například nadměrným užíváním, je velmi nepravděpodobné předávkování, ovšem může ojediněle dojít k alergické reakci, průjmu, k bolestem břicha a jiným komplikacím v oblasti trávicího traktu.

Je užívání bezpečné?

Ano, Blendea je složena pouze z přírodních látek v BIO kvalitě. Neobsahuje tak různé těžké kovy, mykotoxiny, pesticidy, radianty a další látky, které se mohou vyskytovat v jiných podobných přípravcích, především těch dovezených z Asie. Blendea je pod přísnou kontrolou Evropské směrnice pro maximální povolené hodnoty kontaminantů. A splňuje je na výbornou.

Je Blendea vhodná i pro děti?

Rozhodně nepodávejte Blendeu dětem do 3 let. Ovšem i poté hrozí riziko alergické reakce, i když ojedinělé. Doporučujeme podávání Blendea přípravku konzultovat s dětským lékařem, a to až do 9 let věku dítěte.

Dítě potřebuje především vyváženou a kvalitní stravu. Podívejte se, jak účinně bojovat proti dětské obezitě.

Závěr

Ukázalo se, že superpotravina Blendea není jen skvělý marketingový produkt, ale že za ní stojí skutečné výsledky a spokojení uživatelé, kteří ji užívají opravdu dlouhodobě. Blendea je tak současným trendem ve zdravém stravování a detoxikaci organismu, bezesporu ještě bude po velmi dlouhou dobu.

Prozatím se jedná o jeden z nejkvalitnějších produktů určených k očistě organismu a celkové detoxikace, na který jsme zatím narazili.

Blendea – Recenze a zkušenosti

Superpotravina Blendea- Recenze a zkušenosti

Zázračná voda a její tajemství – Proč je tak důležitá?

Voda je nejrozšířenější látkou na Zemi. Oproti jiným kapalným látkám vykazuje řadu výjimečných vlastností, fyzikálních i chemických. Kromě těchto vlastností vykazuje ještě minimálně jednu specifickou. Podle výzkumů dokáže předcházet bolesti a umí ji dokonce i vyléčit....

60 denní výzva do plavek: Zhubněte do léta

Pokud jste četli můj článek „Jak se připravit na plavkovou sezónu“, máte náskok, pokud ne, krátké shrnutí: Důležitá je motivace - ujasněte si, proč a kvůli komu chcete zhubnout. Naučte se vybírat si a jíst jen ty „zdravé potraviny“. Vyhýbejte se slazeným nápojům a...

KetoFit recenze: ketonová dieta pro zdravé a rychlé hubnutí, která skutečně funguje

Dnešní doba velmi přeje různým novým způsobům stravování a životního stylu. Jedním z nich je i nízkosacharidová strava, tedy spíše až takzvaná ketonová dieta, chcete-li keto dieta. Různé způsoby stravování se k nám samozřejmě dostávají ze zahraničí, kde je právě...

Jak se připravit na plavkovou sezónu bez stresu a drastických diet – 1. část

Zhubnout do léta, vůbec nemusí být nereálný plán. Chce to ovšem motivaci. Vnitřní. Ta vnější vás totiž může vést jen pár dní či týdnů, ale nevydrží vaše první pochybnosti. Klidně hubněte zároveň s partnerem nebo kamarádkou, ale sami za sebe a pro sebe. Ještě než...

KetoMix recenze: unikátní proteinová dieta, která slibuje kila dolů

Dnešní doba by se také dala jinak nazvat „dobou obézní“. Bohužel stále více z nás si neví rady se svou váhou. Průzkumy ukazují, že nadváha je zcela běžná a do obezity většina z této skupiny nemá daleko. Dokonce ani u dětí není obezita ničím výjimečným. Často je to...

Blendea Supergreens: detoxikace a očista organismu nebyla nikdy tak chutná a s takovými výsledky, navíc v BIO kvalitě

Detoxikace organismu a takzvané superpotraviny jsou stále více rozšířeny také u nás. Je to dáno současným trendem, který upřednostňuje zdravé stravování a detoxikaci. Právě detoxikace má za následek zbavení těla přebytečných a mnohdy škodlivých látek, stejně jako má...

Zdravé stravování se bez těchto hlavních zásad neobejde

Abychom byli zdraví, měli BMI v normě a dožili se vysokého věku, náš jídelníček by měl být správně vyvážený co do obsahu a poměru bílkovin, sacharidů a tuků. Měl by také obsahovat dostatečné množství vitaminů, minerálů a nenasycených mastných kyselin. Konzumované...

Ryby a mořské plody – Proč je jíst a na co si dát pozor

Dnešní doba si žádá nízkoenergetickou stravu a tak stoupá i obliba rybího masa a mořských plodů. Mořské ryby jsou pro nás důležitým zdrojem přírodního jódu, obsahují rybí tuk, proteiny, stopové prvky a množství vitamínů A, B, a D. Nejčetnějšími minerály v rybách i...

Hlavní zásady zdravého stravování u dětí

Zásady zdravého stravování jsou jednou z důležitých hodnot, kterou můžete předat svým dětem. Pokud jim půjdete příkladem, nebudete jim předčasně předávat zodpovědnost za výběr konzumovaných potravin a dokážete jim vysvětlit pozitiva a negativa jednotlivých potravin či...

10 tipů na zdravé sladkosti se kterými bude hubnutí chutnější

První chuť, kterou ve svém životě poznáme, je sladká chuť mateřského mléka. Proto se nám nevyhnutelně zapíše do podvědomí a máme ji doživotně spojenou s pocitem lásky a bezpečí. Je pochopitelné, že se v životě chuť na něco sladkého objevuje. Není však v pořádku, jakou...
Zázračná voda a její tajemství – Proč je tak důležitá?

Voda je nejrozšířenější látkou na Zemi. Oproti jiným kapalným látkám vykazuje řadu výjimečných vlastností, fyzikálních i chemických. Kromě těchto vlastností vykazuje ještě minimálně jednu specifickou. Podle výzkumů dokáže předcházet bolesti a umí ji dokonce i vyléčit....

60 denní výzva do plavek: Zhubněte do léta

Pokud jste četli můj článek „Jak se připravit na plavkovou sezónu“, máte náskok, pokud ne, krátké shrnutí: Důležitá je motivace - ujasněte si, proč a kvůli komu chcete zhubnout. Naučte se vybírat si a jíst jen ty „zdravé potraviny“. Vyhýbejte se slazeným nápojům a...

KetoMix recenze: unikátní proteinová dieta, která slibuje kila dolů

Dnešní doba by se také dala jinak nazvat „dobou obézní“. Bohužel stále více z nás si neví rady se svou váhou. Průzkumy ukazují, že nadváha je zcela běžná a do obezity většina z této skupiny nemá daleko. Dokonce ani u dětí není obezita ničím výjimečným. Často je to...

Zdravé stravování se bez těchto hlavních zásad neobejde

Abychom byli zdraví, měli BMI v normě a dožili se vysokého věku, náš jídelníček by měl být správně vyvážený co do obsahu a poměru bílkovin, sacharidů a tuků. Měl by také obsahovat dostatečné množství vitaminů, minerálů a nenasycených mastných kyselin. Konzumované...

Kateřina Váchová
Kateřina Váchová

Blogerka, výživový poradce

Jsem „profesionální“ matka. Ráda se vzdělávám v oblasti psychologie, pedagogiky, medicíny i zdravé výživy. Mám ráda turistiku, focení přírody a s oblibou vařím. Jsem tolerantní, umím naslouchat a jsem příznivkyně neautoritářského vedení výchovy.