KetoFit recenze: ketonová dieta pro zdravé a rychlé hubnutí

Dnešní doba velmi přeje různým novým způsobům stravování a životního stylu. Jedním z nich je i nízkosacharidová strava, tedy spíše až takzvaná ketonová dieta, chcete-li keto dieta.

Různé způsoby stravování se k nám samozřejmě dostávají ze zahraničí, kde je právě ketonová dieta velmi populární a rozšířená. Hubnout chceme většinou všichni. Podle mezinárodních studií je právě obezita regulérní epidemií, na kterou umírají miliony lidí – včetně dětí.

Detoxikace organismu je prvním krokem ke zdravému hubnutí

Mnoho lidí se rozhodne hubnout, ale přeskočí jeden poměrně nenápadný, ovšem důležitý krok – detoxikaci organismu. Právě detoxikace, neboli také očista organismu, je pro správné a zdravé hubnutí důležitá, protože pomůže našemu tělu zbavit se škodlivých látek, kterým jsme vystaveni prakticky denně.

Tyto škodlivé látky se v našem těle ukládají a způsobují různé zdravotní komplikace. Detoxikace organismu je tak prvním krokem ke zdraví i novému životnímu stylu.

Mnoho škodlivých látek se ukládá právě v tucích. Obezita se ale netýká pouze dospělých, také dětská obezita je dnes obrovský problém.

Výhody ketonové diety a produktu KetoFit, proteiny na hubnutí

Celá ketonová dieta a KetoFit produkty na snížení váhy vychází z nízkosacharidové stravy. Ta se od jiné liší tím, že záměrně snižuje sacharidy ve stravě na minimum. Obecně se při nízkosacharidové stravě konzumuje asi okolo 50 g sacharidů.

To je oproti běžné stravě velmi málo, naprosté minimum, ovšem v porovnání s ketonovou dietou je to stále mnoho. Ketonová dieta sráží denní příjem sacharidů pod 15–20 g, čím postupem času uvádí dělo do takzvané ketózy, kdy bere jako primární zdroj energie právě tuky.

Přestože nízkosacharidová strava není ketonovou dietou, sama o sobě přináší mnoho benefitů a zároveň rychlou redukci tuků. Oproti sacharidům se přijímá více tuků a bílkovin.

Dieta KetoFit by se jinak dala nazvat také jako proteinové nápoje na hubnutí. Ano, proteiny na hubnutí pomáhají, protože při redukci váhy dochází také samozřejmě k redukci svalů, a právě proteiny nám je pomáhají uchovat – o to důležitější proteiny jsou, pokud máte pravidelnou fyzickou zátěž, typicky pokud cvičíte. Nutné ovšem u ketonové diety je, že si musíte počítat příjem sacharidů, navíc hranice, kdy se dostane tělo do takzvané ketózy, je velmi individuální.

 • ketoFit dieta je založena na ketonové a nízkosacharidové dietě, což jsou jedny z nejúčinnějších diet vůbec, primárně jde ale o životní styl
 • pokud omezíte příjem sacharidů, vaše tělo vám poděkuje a zbavíte se mnoha různých zdravotních komplikací, například akné či problémy s kůží
 • celkově je nízký příjem sacharidů prospěšný pro vitalitu a pomáhá udržet více energie
 • během ketonové diety můžete klidně zhubnout až 3 kg za měsíc, samozřejmě ale záleží na výchozí váze
 • ketonová dieta a KetoFit dieta není o omezování se a hladovění, to je obrovská výhoda
 • stav ketózy je navíc skvělým detoxikačním pomocníkem
 • KetoFit dieta vás zachrání oproti běžné nízkosacharidové stravě od počítání sacharidů, vše máte dopředu připravené

KetoFit dieta není jen redukce váhy, je to nový životní styl, kdy vynecháte mouku, rafinovaný cukr, fruktózu, sacharidy a samozřejmě jiná nezdravá jídla. Celkově je to pro tělo velmi přínosná změna. Věděli jste, jaká tajemství skrývá obyčejná mouka? Nebudete potěšeni.

ZUZU - Zkušenost s proteinovou dietou KetoFit

Má proteinová dieta nějaké nevýhody a zdravotní rizika?

Ano, na druhou stranu je ketonová dieta poměrně vyhraněný stravovací styl, což s sebou přináší i některá rizika. Především je potřeba doplňovat některé vitamíny, protože ve spoustě potravin, které obsahují mnoho sacharidů, jsou i důležité vitamíny a minerály.

Vystačíte si ale například s jakýmkoli doplňkem stravy, který nabízí celou škálu vitamínů s doporučenou denní dávkou. Zároveň může docházet k odvodňování organismu. Nejtěžší jsou první dny, kdy tělo přechází do ketózy.

 • během přechodu těla do ketózy se mohou objevit bolesti hlavy, nepřirozený hlad, nevolnost a podobně.
 • musíte dbát na pravidelný pitný režim
 • je potřeba doplňovat pravidelně vitamíny a minerály
 • pokud jednou sníte více sacharidů, okamžitě tělo vyvedete z ketózy, nelze tedy v období diety takzvaně „hřešit“
 • poměrně drahá při využití přímo KetoFit a jiných produktů, jinak zase časově náročná na přípravu jídel

Doporučený průběh KetoFit diety

Proteinová dieta neboli KetoFit dieta je postavena na dodržování správného jídelníčku. Velkou výhodou tedy je, že nemusíte dodržovat žádná speciální doporučení. Rozhodně ale není dobré redukovat váhu nadměrně rychle. Redukce váhy s KetoFit dietou by měla být pozvolná, ale intenzivní, čehož docílíte, pokud se budete řídit instrukcemi. KetoFit dieta vám připraví speciální plán přímo na míru, díky čemuž docílíte maximální efektivity.

Komu je KetoFit dieta určena

Ačkoli někteří muži možná zesmutní, KetoFit dieta je určena primárně pro ženy. Právě pro ně má optimalizované složení, které jim napomáhá hubnout a neukládat si tuk.

Ovšem KetoFit dieta je ve své podstatě jen komerčně upravená ketonová dieta, postavená ale na vlastním, živinami vyváženém, produktu, který vám šetří dokonce čas při přípravě. Právě díky tomu všemu a navíc své skvělé účinnosti, je KetoFit dieta u žen tolik oblíbená.

Není KetoFit dieta nic pro vás? Nevadí, podívejte se na jiné účinné diety, které zaručeně zatočí s vašimi kily jednou provždy.

Složení produktů KetoFit

Jak už jsme v naší KetoFit recenzi zmínili, KetoFit dieta je úžasná právě v tom, že nemusíte hlídat svůj příjem sacharidů, nemusíte je počítat. Stejně tak nemusíte dbát na příjem jiných vitamínů a živin, protože KetoFit složení toto všechno udělá za vás.

Jako produkt je dokonale vyvážený a obsahuje pouze 6 g sacharidů. Oproti jiným, podobným KetoDiet přípravkům, je KetoFit vyvážený a má v porovnání lepší složení. Proteinová KetoFit jídla splňují svým složením přísné normy pro zdravé, ale efektivní hubnutí

 • Bílkoviny: 53,7 %
 • Sacharidy 2,1 %
 • Tuky 0,7 %
 • Vitamíny a minerály 43,5 %

Hodnocení celkového programu KetoFit

KetoFit už nejsou jen proteinové nápoje na hubnutí jako dřív, ale naopak nabízí nespočet vyvážených jídel. Založena je na skutečně účinné ketonové dietě, která je ale jinak poměrně náročná na přípravu jídel, při počítání kalorií a sacharidů, hlídání suplementace vitamínů a minerálů. Ovšem od toho všeho se KetoFit dieta dokázala díky své stravě oprostit, takže se stala skutečně velmi účinnou.

Především u žen se tak stala ketonová dieta skutečně oblíbenou. Jedná se o ověřené a funkční řešení, jak se zbavit kilogramů navíc, a to hlavně tuků. Ještě k tomu celkově výrazně zlepšíte své zdraví.

Časté dotazy ohledně ketonové diety

Je KetoFit dieta bezpečná?

Samozřejmě, avšak u dlouhodobého dodržování je potřeba dbát na příjem minerálů a vitamínů. Jinak je ketonová dieta bezpečná. Dokonce je často předepisována lékaři u mnoha chorob, typicky u epilepsie, cukrovky a podobně.

Mohu během ketonové diety pít alkohol?

Alkohol nedoporučujeme, protože obsahuje mnoho sacharidů, i když se to nemusí zdát. Například pouze jedno pivo vás může vyvést z ketózy. Výsledek však bude při požití alkoholu, a to dokonce i v malém množství a pouze občas, daleko horší.

Jak si poradit se zápachem dechu?

Zápach dechu je u ketonové diety velkým problémem. Vzniká při spalování tuků, při jejich štěpení v ketóze a bakteriemi v dutině ústní. Vyřešíte je ale lehce například rozžvýkáním máty, nedoporučujeme klasické žvýkačky, protože obsahují různá sladidla a podobně.

Hrozí po ukončení takzvaný jo–jo efekt?

Nehrozí, pokud dodržíte určitá pravidla. Tím hlavním je, abyste s ketonovou proteinovou dietou neskončili naráz. Není vhodné přejít ze dne na den na běžnou stravu. V takovém případě dojde k příjmu obrovského množství sacharidů a samozřejmě k nárůstu hmotnosti. K běžné stravě je potřeba vracet se pomalu, ale na druhou stranu to není zapotřebí. Doporučujeme zůstat na klasické nízkosacharidové stravě.

Závěr ke KetoFit dietě

Ketonová dieta či proteinová dieta, podle toho, jak ji nazveme, je bezesporu vhodná pro ty, kteří chtějí rychle shodit svá nadbytečná kila. Je efektivní, ale pokud budete shazovat příliš rychle, hrozí zdravotní komplikace.

Pro začátečníky je lepší například KetoFit program, který nabízí vyvážené jídelníčky a vlastní jídla s obsahem vitamínů, minerálů a složením odpovídajícím ketonové dietě. My určitě ketonovou dietu doporučujeme, ale vyžaduje nastudovat si poměrně mnoho informací, než se do ní pustíte.

Zkušenosti s KetoFit z Heuréky - Zákazníci nelžou

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Známá Ketonová dieta pro zdravé a rychlé hubnutí, která funguje
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
KetoFit
Price
CZK 749
Product Availability
Available in Store Only