3 TIPY na efektivní cviky pro hezčí a větší prsa

I pod vašimi prsy se ukrývají svaly, a to pořádně „rozlehlé“ prsní svalstvo. Díky těmto svalům, si můžete váš dekolt vymodelovat, jen je zapotřebí pravidelně cvičit. Mnoho obéznějších žen, nechce údajně hubnout, právě díky tomu, že se bojí o své horní partie.

Ale je zapotřebí si uvědomit, zda chce mít žena velká povislá prsa nebo chce mít krásné a vytvarované poprsí. Muži sice mají rádi ženy s velkými prsy, ale určitě to nejsou ty povislá, ale musí být krásně pevná. Pokud chcete mít krásná a pevná prsa, která přitahují muže, využijte cviky na prsa pro ženy, které sestavila Beáta Börová. Tato žena testuje různé produkty a metody na zvětšení poprsí již několik let.

TIP: Ketonová dieta pro zdravé a rychlé hubnutí, která funguje

Zhubněty rychle a levně - Jídelníček zdarma

3 Základní cviky na prsa pro ženy

Představíme vám tři základní cviky na prsa, které si můžete vyzkoušet i doma u televize, místo lenivého polehávání u TV. Pokud se chcete dozvědět více o zpevnění a zvětšení prsou, tak doporučujeme sledovat web Beáty Börové.

Podívejte se na více než 12 tipů na pohybové aktivity

1 TIP – Tisknutí dlaní proti sobě

Tento cviky můžete provádět téměř kdekoliv a to bez jakýchkoliv pomůcek. Takže holky, žádné výmluvy. Cvik se provádí buď v sedě nebo ve stoje, kdy musí být záda řádně propnutá. Jakmile máte postoj a propnutá záda, spojíte dlaně ve výši hrudníku tak, aby lokty byly co nejvíce od sebe a zároveň ve vodorovné poloze, tedy stejně vysoko. V této pozici tlačíte dlaně proti sobě po dobu zhruba 2-4 sekund. Cvik opakujte 10x, poté si odpočiňte a poté začněte cvičit znovu.

Cvik na prsa pro ženy - Tisknutí dlaní proti sobě

2 TIP – Odtlačení od stěny

U tohoto cviku se postavte zhruba 1 metr od stěny a opřete dlaně tak, aby prsty na rukou končily zhruba na úrovni vaší brady, lokty mějte natažené. Provádějte cvik tak, že lokty pomalu s výdechem krčíte a přibližujete se tak ke stěně. Poté opět zase ruce napněte. V podstatě se jedná o běžné kliky, avšak je děláte o stěnu a ve stoje. Cvik opakujte 10x, poté si odpočiňte a následně začněte cvičit znovu. Udělejte takto alespoň 4 série.

Cvik na prsa pro ženy - Odtlačení od stěny

Začněte detoxikací organismu: Nastartujte metabolismus a zbavte se únavy s oblíbenou Blendeou

3 TIP – Dámské kliky

Stará známá klasika, která velmi dobře účinkuje. Tento cvik snad není zapotřebí moc rozebírat, ale i přesto jej trošku popíšeme, pro některé začátečníky. Klekněte si na všechny čtyři a ruce zarovnejte pod hruď. Nyní narovnejte zadá tak, že se v bocích přehoupnete dopředu. Pokrčte paže a provádějte klikový pohyb hrudníkem k zemi – zkrátka klasicky „klikujte“. Cviky provádějte po 10-15 opakování. Tento cvik opakujte alespoň 4x.

Cvik na prsa pro ženy - Dámské kliky

Pokud nejste moc zastánci cvičení a chcete mít větší a krásnější prsa, pak doporučujeme prášky na zvětšení prosou jako jsou BreastEXTRA, BreastFAST nebo Nadrain FORTE, což jsou osvědčené a funkční produkty, s nimiž bude váš dekolt více atraktivní pro muže. Můžete se také podívat na online srovnávač produktů a metod nebo na známé masáže prsou.

TIP na závěr: Velký vliv na velikost, zdraví a zvětšení prsou mají vliv špatné podprsenky. Přečtěte si článek „Špatnou velikost podprsenky nosí 80% žen“ a zjistěte bližší informace, zda to není i váš případ.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.