3 TIPY: buďte zdravější, chytřejší a úspěšnější!

V dnešním článku vám prozradíme tři triky posilující vaše tělo. Díky nim budete  zdravější i sebejistější. Stres, kterého je všude plno, zvládnete podstatně lépe, a mimoto vám to bude i lépe myslet!

Největší překážky jsou většinou právě ve vaší hlavě a je jedno, o co se snažíte. Trénujete na maratón, jdete si za lepší prací nebo taky shazujete nadbytečné kilogramy a rýsujete si postavu. Samotná schopnost odolávat stresu souvisí se schopnosti odepřít si „onen poslední“ kousek čokolády, který většinou není poslední. Chcete umět oboje, zvládnout stres i odolat? Tak čtěte následující řádky!

Znáte proteinové diety jako je Ketomix nebo Ketofit? NE? Pak si určitě přečtěte naše recenze…

Vynikající Slovenské legíny

Mohou za to v podstatě hormony

Jakmile se ocitnete ve stresu, tělo vylučuje hormony kortisol a inzulín. Právě tyto dva hormony mohou v těle udělat spoustu škod. Kvůli stresu se vám může hůř sportovat, hůř spalovat tuky a také můžete pociťovat problémy se spánkem.

Jestliže v práci pociťujete dlouhodobý stres, večer cvičíte, abyste stres vypudili z těla, zjišťujete, že to opravdu nefunguje, bohužel. Stát se vám může to, že vás budou bolet svaly, a to i když by neměly, náladu budete mít na bodu mrazu, chutě na sladké vás budou přepadávat stále častěji a hubnutí bude v háji.

TIP: Zdravé stravování se bez těchto hlavních zásad neobejde

Můžete proti tomu něco udělat?

Zdravé hubnutí jde ruku v ruce s pohodou, stres a hubnutí k sobě nejde. Vaše odhodlání a motivace je to pravé, co vás může zbavit stresu. Musíte se pokusit stres eliminovat, i když je to samozřejmě těžké. Vždyť kolegy v práci si vybírat nemůžete. Ale není důležité je brát smrtelně vážně, oni přece váš život neutvářejí.

Víte, že je pro tělo velmi důležitý kvalitní spánek? A víte jak spánek zlepšit? My ano

Aktuální tři techniky, které si popíšeme, posílí vaše tělo, zbytek už budete muset udělat vy. Díky těmto radám můžete být zdravější, sebejistější a také svůj stres budete zvládat lépe! Vyzkoušejte je, když se přestanete stresovat, všechno půjde snáz a bude vám to i lépe myslet!

     1. Stres nezapíjíme

Úleva je to dobrá, jste ve stresu a dáte si skleničku, na chvíli to pomůže. Bohužel však problémy zůstanou, alkohol je neodplaví a ani nevyřeší. Jenom si pohraje s vašimi neuroreceptory v mozku. Efekt alkoholu je příjemný, pocit úzkosti v těle otupí, ale na chvíli.

Z dlouhodobého hlediska to způsobuje fyzické potíže, které na sobě poznáte celkem rychle. Jestliže pravidelně cvičíte a opakujete svou skleničku na uklidnění, svaly po sportu se vám přestávají regenerovat. Tělo, když se snaží vytvářet novou svalovou hmotu, je zastaveno alkoholem. Pokud tedy chcete mít vyrýsované svaly, omezte alkohol, jinak cvičíte naprosto zbytečně a nemá to na vás žádný efekt!

Znáte tyto fakta o mouce? Zřejmě, ne..

     2. Prioritou je spánek!

Basketballový tým vyzkoušel, jak velký vliv má spánek na tělo a na výkon. Sportovci vyzkoušeli spát tak dlouho, jak jen to dovedou. Odpočívali během dvou týdnů a pak šli na atletický test, aby zjistili, zda to funguje. Testy dopadly fyzicky lépe, zlepšila se také jejich přesnost, jejich obratnost a také rychleji reagovali. I pocity hráčů byly lepší, cítili se plni energie, bystřejší a do tréninku dali všechno svou energii. Když to fungovalo na hráče, proč by to nemohlo fungovat i na vás?

Spánek je zdravý a dostatek spánku je lepší než nějaký energy drink. Po vydatném spánku zmizí malátnost, nedostatek energie, nedobrá nálada a další příznaky. Jenže, jak si pomoci, abyste i třeba v létě usnuli takhle brzo? Jednoduše, večer si nedávejte kávu, světlo ztlumte, hodinu před spaním vypněte televizi a počítač, nepijte tekutiny s obsahem kofeinu. Možná je to zvláštní, ale určitě to má něco do sebe.

Nevíte si rady se sestavením jídelníčku? Nevadí, můžete vyzkoušejte bezplatnou poradu u výživového poradce

     3. Zapojte svou fantazii

Nestresujete se, jste zdraví jako rybička, nával stresu vás nepoloží? Pak myslete na svůj mozek a na jeho cvičení. Nemusíte nutně počítat různé příklady, ale stačí vám k tomu jenom fantazie. To potvrzují nejen sportovci, ale i úspěšní podnikatelé.

Špičkoví atleti a fotbalisté se nepřipravují jenom fyzickým tréninkem, ale i tím psychickým. Představují si, jak asi bude závod probíhat, co použije asi tak soupeř, co by měli udělat oni a podobně. Fantazií si vykonstruují nějaký ten scénář, který se může stát, a tak si dopředu naplánují, jak bude nejlepší reagovat. Toto jim přinese velkou výhodu.

Pokud vás čeká důležitá schůzka, pracovní porada nebo pohovor do nové práce, můžete vyzkoušet promyslet, jak se zachovat, můžete si předem vyzkoušet otázky, na které se vás budou ptát a vymyslet odpovědi, které budou uspokojivé.

Nemusíte být nutně geniálním člověkem s tím nejvyšším IQ, jde o to být hlavně připraven! To pomůže nejvíc!

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Blendea SUPERPROTEIN - Rychlejší hubnutí a detoxikace organismu
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny “špěčky” a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.