Otestovali jsme multivitamin pro muže Primulus

Problémy s erekcí jsou u mužů v pokročilém věku poměrně běžné. Špatný vliv na erekci samozřejmě má také špatná strava a celkově špatný životní styl. Naštěstí se ale nejedná o neřešitelný problém. Dnešní doba pokročila tak daleko, že poruchy erekce umí medicína přesně diagnostikovat a léčit. Navíc v mnoha případech ani možná nebudete potřebovat lékaře, pomoci vám mohou také účinné doplňky stravy na podporu erekce.

Špatný životní styl a nadměrný stres ale nemá jen dopad na kvalitu erekce. Stejně jako výživa. Dalo by se říct, že právě výživa je jednou z hlavních složek vašeho zdraví – opravdu záleží a tom, co jíte – dokonce více, než si myslíte. Vyzkoušejte alespoň jednou ročně detoxikaci organismu, vyplatí se to.

Pokud se v poslední době necítíte zrovna ve své kůži, může to být i stářím, jestliže už máte pokročilý věk. Ovšem určitě byste ve své stravě neměli podceňovat vitamíny, minerály a další prospěšné látky, které podpoří mnoho nejen regeneračních procesů ve vašem těle.

Zhubněty rychle a levně - Jídelníček zdarma

Možností, jak tyto potřebné látky přijímat, je hned několik. Jednou z nich je samozřejmě bohatá a vyvážená strava, ovšem jednodušší možností jsou vitamíny. Například multivitaminy pro muže Primulus výrazně podpoří vaši celkovou vitalitu.

Primulus recenze ze získaných testů

V naší Primulus recenzi jsme se zaměřili na doplněk stravy Primulus, který nás překvapil mimo jiné i tím, že se vyrábí v České republice. Primulus jsou multivitaminy pro muže, které podle výrobce přinášejí vitalitu, zlepšení zdravotního stavu, snížení únavy a lepší sexuální život – především kvalitnější a silnější erekci.

Primulus má mimo jiné velkou přednost v tom, že jeho složení je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích. Jestli je to pravda, nebo se jedná jen o reklamu, posoudíme v naší detailní Primulus recenzi.

Pokud se v poslední době cítíte unaveni, může to být špatnou stravou. Nové studie ukazují, že špatná strava nám nejen nedodává energii, ale může nás také unavit, protože mnoho energie vydá tělo na její trávení.

Vitamíny pro muže Primulus - Kvalita zaručena!

Vitamíny pro muže Primulus řeší nedostatek testosteronu

Nadměrná únava, která u vás dříve nebyla zvykem. Nechuť do života, stejně jako minimální libido. Mrzutost a špatná nálada. Všechno tohle, a mnoho dalších podobných ukazatelů, jsou následky nedostatku testosteronu.

Jak určitě víte, testosteron je mužský pohlavní hormon, který ale nemá na starost jen sexuální funkce. Naopak je v mužském těle velmi důležitý pro velkou část dalších procesů organismu.

Věděli jste, že okolo 40 % světové populace trpí jedním ze stupňů obezity? Testosteron naopak podporuje spalování tuků a tvorbu svalové hmoty. Testosteron je předpoklad k tomu, abyste mohli hubnout. My přinášíme navíc 10 jednoduchých tipů na hubnutí.

Testosteron je mužský pohlavní steroidní hormon patřící mezi anabolické steroidy. Vzniká především ve varlatech a nadledvinkách. Samozřejmě v pubertě ovlivňuje vývoj sekundárních pohlavních znaků, ale vliv má také na tvorbu svalové hmoty – a to po celou dobu života. Ukazuje se ale, že historicky u mužů objem testosteronu klesá. To je jeden z důvodů, proč je vhodné testosteron doplňovat také uměle – například pomocí multivitaminů pro muže Primulus.

 • Zvyšuje celkovou vitalitu, navýšení energie
 • Podpoření libida, tedy větší touhy po sexu
 • Podporuje kvalitnější a dlouhotrvající erekci
 • Stimuluje objem penisu a zlepšuje jeho funkčnost
 • Zlepšuje imunitní systém
 • Zlepšuje regeneraci organismu

Primulus zlepšuje vaši erekci a stimuluje sexuální touhu

Multivitamin pro muže Primulus má jako bonus vskutku výbornou vlastnost – zásadně totiž působí na sexuální funkce a libido mužů. Může za to jeho složení, které si ukážeme později. Především je to zásluha kotvičníku zemního, který se využívá u mužů na léčbu poruch erekce, nedostatečně pevné erekce či slabé sexuální touhy. A co víc – Primulus zvětší objem vašeho penisu, jednoduše tak můžete velikostí svého penisu ohromit svou partnerku.

Jak k tomu dochází, že Primulus zvětšuje penis? Složení obsažené ve vitamínech pro muže Primulus totiž napomáhá dostat do penisu, přesněji do topořivých tělísek v něm, více krve. Právě díky tomu se objem topořivých tělísek výrazně zvětší, klidně o 0,5 až 1 cm. Topořivá tělíska jsou maximálně naplněna krví a napnuta, takže penis je nejen větší, ale hlavně extrémně pevný – takovou erekci jste ještě nezažili.

Důležitý je pro sílu vaší erekce také pitný režim. Ovšem kladný vliv má opět na nespočet dalších procesů v našem těle. Bez pitné vody bychom se neobešli. Podívejte se, proč je voda tak důležitá? Odhalíme vám její tajemství.

Síla přírody: vitamíny pro muže Primulus mají pouze přírodní složení

Pokud dáváte přednost především čistě přírodnímu složení, pak jsou Primulus multivitaminy pro muže tím pravým pro vás. Jejich složení je totiž zcela přírodní, žádná zbytečná chemie.

A co víc – Primulus je vyroben v České republice, takže podléhá našim přísným zákonům o léčivech, tedy přesněji doplňcích stravy. Díky tomu, že v jeho složení najdeme jen byliny, vitamíny a minerály, je volně prodejný v lékárnách a jiných obchodech.

 • Laboratorně testováno, Primulus splňuje všechny přísné normy
 • Zcela přírodní produkt bez zbytečné chemie, která většinou spíše škodí
 • Vyrobeno v České republice

Sebelepší doplněk stravy ale nemůže vyvážit celkově nezdravé stravování. Podívejte se proto na tyto zásady zdravého stravování a dodržujte je. Uvidíte, že vám to přinese pevnější zdraví.

 • Vitamín D3 se také nazývá „sluneční vitamín“, mimo jiné proto, že sluneční svit a chemické procesy na kůži jsou jeho zdrojem. Je důležitý pro lidský organismus, protože podporuje funkci imunitního systému a udržuje také zdravé zuby, kosti a částečně i nehty.
 • Vitamín B6 výrazně podporuje chemické reakce v buňkách, tím také opravné procesy v lidském těle. Dále podporuje tvorbu enzymů, které působí na štěpení cukrů, bílkovin a tuků.
 • Vitamín C je pro lidský organismus nepostradatelný. Stimuluje produkci červených krvinek a taktéž posiluje imunitu.
 • Zinek je důležitý zejména pro syntézu DNA a správnou funkci organismu. Kromě toho podporuje vitalitu.
 • Hořčík představuje pro naše tělo nepostradatelnou látku, která se podílí na energetické přeměně, syntéze proteinů a DNA. Kromě toho velkou mírou přispívá ke správné funkci a ochraně nervové soustavy.
 • Selen podporuje imunitu a celkovou obranyschopnost organismu. Stimuluje funkci jater a štítné žlázy.
 • Kotvičník zemní podporuje tvorbu testosteronu. Má zásadní vliv na mužské libido a procesy zajišťující sexuální funkci. Taktéž podporuje spermatogenezi a je výrazným afrodiziakem.
 • Pískavice je vhodná především jako podpora trávení, a to díky vysokému objemu olejů a bílkovin.
 • Extrakt z černého pepře je přírodní antioxidant a aditivum, urychluje tak vstřebávání ostatních účinných látek.

Vitamíny pro muže Primulus - Výsledky

Primulus vitamíny pro muže a zkušenosti uživatelů

Zeptali jsme se mužů, kteří Primulus užívají, aby nám popsali zkušenosti s tímto multivitaminem pro muže. Přinášíme vám tak v naší Primulus recenzi opravdové zkušenosti.

Většina z nich se shoduje na tom, že doba, po kterou byste měli Primulus užívat, aby se projevily jeho výsledky, je přibližně 2 měsíce. Výsledky ale mohou být také individuální a samozřejmě se u každé mohou projevit v rozdílném rozsahu.

Vyzkoušejte také program zdravého stravování, který vám bez nadsázky může změnit váš život. Už jste slyšeli o KetoDiet? Podrobně jsme vše rozebrali v naší KetoDiet recenzi.

„Primulus jsem vyzkoušel, protože jsem byl v poslední době unavený. Ukázalo se, že za to mohlo málo testosteronu. Dnes jsem zase fit a všimla si toho i má žena.“ – Karel, 61 let, Otrokovice

„Tyhle doplňky stravy, tablety a jiné prášky nejsou nic pro mě, nevěřím jim. Na narozeniny jsem ale dostal od přítelkyně Primulus a světe div se, jako bych omládl o pár let.“ – Tomáš, 54 let, Hranice na Moravě

„Koupila jsem vitamíny pro muže Primulus svému manželovi, protože mi přišel takový bez energie a bez života. Asi po měsíci to už bylo lepší. Dnes užívá Primulus už skoro půl roku a hodně se změnil, jako bych měla jeho mladší verzi. Doporučuju všem ženám pro své polovičky.“ – Petra, 43 let, Jihlava

Závěr: doporučujeme vyzkoušet multivitamin pro muže Primulus?

Ano, jednoznačně ano. Po dlouhé době se na trhu opět objevil z našeho pohledu skutečně funkční produkt, tedy přesněji řečeno doplněk stravy, který výrazně pomáhá mužům zlepšit jejich zdravotní stav.

Primulus je navíc přírodní produkt, což oceňujeme. Jeho složení je podle studií opravdu funkční a obsahuje účinné látky, které se využívají i jinde – například také v lécích. Vitamíny pro muže Primulus tak doporučujeme určitě vyzkoušet.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Výborné multivitamíny určené pro muže, které si stále pravidelně někteří z redaktorů kupují.
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
Primulus
Price
CZK 569
Product Availability
Available in Store Only