[one-half-first] Zuzka Chytilová, Nížkovice

Před Po
Zuzka Chytilová - Před Zuzka Chytilová - Po

“Je ohromující jak se cítím nyní dobře. Nejenže mi shozená kila dodala na půvabu, ale také mne přestali bolet záda”. Paní Zuzka Chytilová zhubla za pomocí výživových poradců NATURHOUSE v Brně 15,6Kg a pokračuje dále.

Celý příběh v PDF[clear-line] Marie Lomská, Nové Homole

Před Po
Marie Lomská-Po Marie Lomská-Po

“Nechtěla jsem tomu pořád věřit, ale zhubla jsem 57 kg během 14 dnů.! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na normální velikost 42. Teď mohu nosit jakékoliv oblečení a můžu si tak nakupovat hezké oblečení. Navíc si mé „proměny“ všichni všimli a stále slyším, jak mi to sluší. Je hezké slyšet takové lichotky.”

Celý příběh v PDF[clear-line] MUDr. Martina Fejková, Brno

Před Po
MUDr. Martina Fejková-Před  MUDr. Martina Fejková-Po

“Konečně jsem dosáhla postavy, kterou jsem vždy chtěla!” Raduje se paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE na náměstí Svobody zhubla 12 kg a i přesto, že pracuje jako lékařka a nemá dostatek času na sebe.

Celý příběh v PDF[clear-line] Hana Netolická, Pardubice

Před Po
Hana Netolická- Před Hana Netolická- Po

“Poté co jsem zhubla 10 Kg, jsem si musela celou radostí zatančit na váze a byl to úžasný pohled. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem konečně na sebe velice pyšná. Byla jsem tak nadšená, a proto jsem dovedla do výživového poradenství NATURHOUSE kamarádky, které hubnout semnou. ”

Celý příběh v PDF[clear-line] [/one-half-first][one-half] David Nekvinda, Brno

Před Po
Nekvinda-před David Nekvinda - Po

“Nečekal jsem, že zhubnout není tak obtížné!” Radoval se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně na náměstí Svobody zhubl 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

Celý příběh v PDF[clear-line] Dáša Štummerová, Liberec

Před Po
Dáša Štummerová - Před Dáša Štummerová - Po

“Konečně jsem sebevědomá a líbím se sama sobě.” Pochvaluje si Dáša Štummerová, která díky výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

Celý příběh v PDF[clear-line] David Krejčí, Brno

Před Po
David Krejčí - Před David Krejčí - Po

“Díky pracovního vytížení nemám dostatek na pravidelné cvičení. Přesto jsem zhubl a to i bez cvičení.” Raduje se pan David Krejčí, který díky výživové poradkyně NATURHOUSE v Brně, náměstí Svobody zhubl 13,4 kg a má plno energie a síly.

Celý příběh v PDF[clear-line] Hana Dufková, Praha

Před Po
Hana Dufková - Před Hana Dufková - Po

“Za necelý rok dodržování metody NATURHOUSE jsem zhubla téměř 40 kilogramů bez zdravotních komplikací. Mé tělo má více síly a energie a konečně se cítím úžasně. Nyní si udržuji váhu a pomaličku hubnu na svůj dosavadní cíl. ”

Celý příběh v PDF[clear-line] [/one-half]