Naturhouse výživové poradenství: Recenze a zkušenosti

Snaha zhubnout je v poslední době velkým trendem. Je to samozřejmě dobře, protože jak ukazuje statistika, obezita a nadváha se stala naší součástí. Může za to především dnešní životní styl, který rychlému stravování a stresu nahrává.

Dnešní uspěchaná doba není jednoduchá, o to těžší je udržet si v ní své zdraví. Avšak na druhou stranu, není to nutně nemožné – naopak, existuje mnoho programů a specializovaných poraden, kde vám s hubnutím pomohou. Jedním z nich je i Naturhouse.

Pokud vás trápí nadváha, jako většinu společnosti v dnešní době, určitě vyzkoušejte detoxikaci organismu. Nejen, že sníží vaši váhu, ale rozhodně tělu značně uleví. Udělejte pro sebe něco prospěšného ještě dnes.

Naturhouse koncept, co to je?

Naturhouse je výživové poradenství, které si klade za cíl, naučit své klienty zdravě se stravovat, zdravě žít a pomoci jim s jejich problémy v této oblasti. Nejde jen o hubnutí, což je naprostá většina případů, ale například také o přibírání na váze a podobně.

Pomohou vám sestavit jídelníček přesně na míru, doporučí vám přímo recepty. Naturhouse se v poslední době ukazuje jako velmi dobrý výživový poradce. Právě to je důvod, proč jsme se rozhodli se na něj zaměřit detailně v naší Naturhouse recenzi.

Únava je dalším fenoménem dnešní doby. Nepřekvapuje nás to, protože špatné stravování, únava a nadváha jsou vzájemně ovlivňující se faktory. Začněte zdravě jíst a zbavíte se únavy i nadváhy. Studie ukazují, že za únavu muže do jisté míry špatná strava.

Naturhouse: Výsledky dokazují kvalitu a profesionalitu

Jak metoda Naturhouse funguje? Provedeme vás celým procesem

Ze všeho nejdříve vás čeká úvodní schůzka s poradcem, který zjistí, čeho vlastně chcete dosáhnout, a co vás trápí. Proběhne úvodní vstupní měření na speciálním přístroji, který zjistí poměr vody, tuku, svalů v těle a podobně.

Výživový poradce s vámi také probere dosavadní stravovací návyky, zdravotní stav a jiná případná zdravotní omezení. Vstupní prohlídka většinou netrvá příliš dlouho, celá probíhá v přátelské, ale přitom profesionální atmosféře. Nemáte se tedy čeho obávat.

Následné konzultace probíhají podle časové vytíženosti klienta a podle míry obtíží. Obvykle jsou zpočátku 1 týdně, později může být mezi konzultacemi větší časový odstup. Každou takovou konzultaci vám výživový poradce sestaví jídelníček na další týden – navíc na základě vaší chutě. Jídelníčky jsou doplněny o speciální produkty, které podporují hubnutí, detoxikaci organismu a podobně. Za jejich kvalita Naturhouse ručí.

Následně celý proces opakujete, dokud nedosáhnete svého cíle. Jakmile se tak stane, zbývá poslední krok – proces stabilizace. Ten vás naučí, jak si udržet zdravou váhu a osvojit další návyky zdravého stravování. Fáze stabilizace je také důležitá, abyste se nestali objetí takzvaného jo-jo efektu.

Móda BIO potravin je velmi silná. Skutečně jsou ale tak odlišně jiné, než normální potraviny? Vyplatí se kupovat, a pokud ano, kde? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem detailním článku o BIO potravinách.

Naturhouse: Hlavní výhody v bodech

Výhody Naturhouse programu hubnutí

Ukazuje se, že Naturhouse výživové poradenství je opravdu kvalitní a profesionální. Potvrzují to i recenze skutečných klientů. Jaké jsou ale hlavní výhody například ve srovnání s konkurencí, a co přesně mi tento program přinese?

Odpověď zní velmi jednoduše, přinese vám to lepší zdraví, zdravější životní styl a celkově spokojenější život. Velmi důležitá je ale individuální péče každého jednotlivého výživového poradce.

  • změření a porovnání poměru tuku, svalů, vody, kostní hmoty v těle
  • snížení nadváhy či obezity
  • podpora v hubnutí nebo nabírání na váze
  • mentální koučink v oblasti zdravého životního stylu
  • jídelníčky přímo na míru a podle vaší chuti
  • profesionální dlouhodobé konzultace
  • unikátní doplňky stravy, které vás v tom podpoří

Špatný životní styl je často příčinou zvýšeného cholesterolu. Neustálý stres a rychlé stravování se na našem těle podepisuje. Ukazuje se, že jednou z možností léčby příliš vysokého cholesterolu, je zvýšení lipidů v krvi.

Nevýhody konceptu Naturhouse

Mezi hlavní nevýhody Naturhouse patří především poměrně vysoké ceny výživových doplňků. Tyto doplňky stravy, které vás celkově podporují ve vašem programu, se dlouhodobě poměrně prodraží.

Další nevýhodu je samozřejmě kvalita jednotlivých poradců. Zatímco někteří poradci jsou profesionální a skutečně odborníci ve svém oboru, u jiných může být situace jiná. Ovšem to nelze brát jako nevýhodu celého konceptu. Zvláště, když výživového poradce můžete snadno měnit.

  • rozdílná kvalita jednotlivých poradců
  • příliš drahé doplňky stravy

Zkušenosti s Naturhouse výživovým poradenstvím

„Vyzkoušela jsem výživové poradenství Naturhouse a jsem spokojená. Potřebovala jsem shodit 20 kg, to není málo. Ale podařilo se. Nebylo to jednoduché, ale díky zkušenostem výživového poradce jsem to zvládla. Naturhouse patří velké díky.“ – Květoslava, 49 let, Liberec

„Už z podstaty jsem skeptický vůči těmto výživovým poradnám. Nakonec jsem to ale zkusil, i díky tomu, že kamarádka manželky měla dobré zkušenosti. První konzultace mě moc nepřesvědčila, ale další už ano. Nakonec jsem výrazně zhubl a zlepšilo se mi zdraví, a o to šlo především.“ – Jan, 44 let, Ostrava

„Není jednoduché začít. Měla jsem velké zdravotní problémy, léky mi nepomáhaly, zbývala hlavně změna celkových stravovacích návyků. Docházela jsem k lékaři, ale zároveň navštěvoval i výživové poradenství Naturhouse. Jak se ukázalo, udělala jsem dobře. Hodně mi pomohly jídelníčky, nemusela jsem nic řešit, jen vařit podle receptů. Jsem maximálně spokojena a doporučuji.“ – Ela, 31 let, Olomouc

Naturhouse zkušenost: Pan Jan zhubl 54 kg

Je nezpochybnitelné, že ke zdravému životní stylu patří také pohyb. Ten vám pomůže nejen zhubnout, ale také vaše tělo protáhnout a celkově zlepšit vaši kondici. Poradíme vám, jak začít sportovat.

Časté dotazy aneb co vás zajímá o Naturhouse výživovém poradenství?

Je Naturhouse profesionální výživové poradenství?

Ano, poradenství Naturhouse je skutečně kvalitní a svým konceptem profesionální. Právě i proto ho můžeme s klidným svědomím doporučit. Kvalita ovšem velmi záleží na jednotlivých poradcích.

Kdy je dobré Naturhouse výživové poradenství navštívit?

Kdykoli budete mít pocit, že je správné udělat něco se svým stravováním. Kdykoli budete chtít shodit několik kilo, nebo naopak přibrat. Naturhouse výživové poradenství vám pomůže ve všech ohledech zdravé výživy.

Kolik stojí metoda hubnutí s Naturhouse?

Samotná metoda hubnutí pomocí programu Naturhouse nestojí nic, platíte za jednotlivé produkty a doplňky stravy, které užíváte během programu hubnutí.

Jak se objednat na konzultaci?

Jednoduše online. Na konzultaci do Naturhouse se můžete objednat kdykoli budete chtít. Nepotřebujete k tomu vůbec nic, veškerá vstupní vyšetření vám provedou přímo na místě.

Jak poznám, že docházím k profesionálnímu výživovému poradci?

Profesionální výživový poradce se vyznačuje svou kvalitou, kterou poznáte. Bude schopný vám odpovědět na vaše otázky. Sestavit kvalitní výživový plán a bude se orientovat v oblasti zdravého stravování a celkově zdravého životního stylu. Samozřejmě se může prokázat i různými certifikáty nebo i vzděláním v této oblasti.

Závěr: Naturhouse nás velmi mile překvapil, rozhodně ho doporučujeme

Jak tedy zní konečný verdikt? Ve srovnání s různými podobnými koncepty výživového poradenství, je Naturhouse velmi kvalitním poradenstvím, které doporučujeme vyzkoušet.

Velkou výhodou Naturhouse je, že vám provedenou všechny potřebné testy. Sestaví jídelníček na míru s ohledem k vašim chutím. Jak ukazují i různé recenze, Naturhouse je velmi dobře hodnocen také samotnými klienty, kteří toto výživové poradenství pravidelně navštěvují.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Vyzkoušejte jako my výživové poradenství s pobočkami po celé ČR.
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
Naturhouse
Price
CZK 0
Product Availability
Available in Store Only