Cholesten - Recenze k produktu na snížení vysokého cholesterolu

Vysoký cholesterol je civilizační choroba, která se až nebezpečně objevuje u obrovského procenta populace. Průzkumy ukazují, že zvýšené či vysoké hodnoty špatného cholesterolu může mít až 70 % populace, a to zejména v rozvinutých zemích. Přitom asi jen 30 % z nich někdy bylo na vyšetření cholesterolu.

Co to znamená? Že zbytek v sobě nosí časovanou bombu, která může kdykoli vybuchnout. Když se objeví příznaky vysokého cholesterolu, je už obvykle pozdě a často přímo ohrožují život.

Víte, že jedním z rizikových faktorů vysokého cholesterolu je mimo jiné obezita? Dukanova dieta vám pomůže k vysněné váze i postavě. Vyzkoušejte ji, budete překvapeni, jak dobře funguje.

Přitom pravidelné sledování hladiny cholesterolu je jedinou možností, jak přijít na zvýšenou hladinu špatného LDL cholesterolu včas. Přitom ani nemusíte nutně k lékaři na krevní testy, které vám sice ukážou přesné výsledky, ale orientační test si můžete udělat i doma – dnes existuje několik domácích testů na vysoký cholesterol.

Naštěstí ale existují i přírodní léky na snížení cholesterolu, tedy spíše doplňky stravy. Na jeden z nich jménem Cholesten, se dnes detailně podíváme.

Cholesten - Důkaz o kvalitě produktu

Cholesten: účinný doplněk stravy na snížení hladiny cholesterolu

Přírodní doplněk stravy sloužící ke snížení hladiny cholesterolu obsahuje podle výrobce unikátní kombinaci přírodních látek, díky kterým dokáže účinně snižovat škodlivý LDL cholesterol.

Tento přírodní přípravek staví především na extraktu z červené rýže, která se často využívá v Japonsku a Číně, avšak v poslední době pronikla do Evropy a také do USA. Kromě toho ale obsahuje i prospěšné omega 3 nenasycené kyseliny.

Jednou z dalších možností, jak pomoci snížit zvýšenou hladinu cholesterolu, je samozřejmě detoxikace organismu. Už jste slyšeli o zázračném BIO produktu Blendea? Tento trend poslední doby dokonale detoxikuje vaše tělo a odvede z něj škodlivé látky.

Výrobce se pyšní prémiovou kvalitou tohoto přípravku na snížení hladiny cholesterolu. Především zaručuje vysoký obsah účinných látek v každé kapsli. Tyto účinné látky jsou precizně získané extrakty, díky čemuž jsou velmi silné, a tedy i účinné.

Navíc všechny použité suroviny jsou plně certifikované s jasným původem, což zaručuje udržitelnou kvalitu produktu, ale i jeho bezpečnost. Celý proces od výroby až po výstup, je podroben přísné kontrole kvality.

Výhody Cholestenu jsou především v tom, jak je účinný

Naše Cholesten recenze vám shrnula ty největší výhody tohoto přírodního doplňku stravy. Abychom vám přinesli ty nejlepší údaje, otestovali jsme ho společně s dalšími čtenáři, který bohužel trpí zvýšenou hladinou cholesterolu. A výsledek?

Ten nás velmi mile překvapil. Největší výhodou produktu Cholesten je tak nepochybně to, že skutečně funguje – na rozdíl od mnoha jiných pochybných volně prodejných přípravků.

  • napomáhá k udržení zdravé hladiny cholesterolu
  • snižuje zvýšenou hladinu cholesterolu
  • funguje jako prevence
  • obsahuje pro tělo velmi prospěšné OMEGA 3 nenasycené mastné kyseliny
  • je vyroben z certifikovaných surovin s jasným původem
  • výroba je technologicky vyspělá
  • produkt podléhá přísné kontrole během výroby i před expedicí
  • je založen na čistě přírodním složení, nedostáváte tak do těla zbytečnou chemii
  • Cholesten je vyroben v České republice podle HACCP normy
  • výrobce garantuje vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni

Důležitější, než si myslíte, je také udržovat dostatečný pitný režim. Podívejte se, na několik tajemství vody, které můžete využít ve svůj prospěch.

Cholesten a nevýhody, má vůbec nějaké?

Aby byla naše Cholesten recenze objektivní, snažili jsme se samozřejmě na produktu najít i nějaké negativa. A jak se nám to podařilo? Bylo to opravdu těžké, výrobce například nabízí i slevu 200 Kč pro případ, že by vám nebyl přípravek na snížení Cholesterolu doručen už do dalšího dne. Dokonce ani v různých zkušenostech uživatelů jsme nenašli často se opakující negativa, abychom je mohli brát v potaz.

Pokud jste narazili na problém s Cholestenem, dejte nám vědět. Zajímá nás, jaké má nedostatky, a případně je doplníme do naší Cholesten recenze.

Složení Cholestenu na snížení cholesterolu

Jelikož se doplněk stravy Cholesten řadí mezi přírodní léky na snížení cholesterolu, lze očekávat především přírodní složení. Samozřejmě i toto Cholesten splňuje. Mezi léky na snížení cholesterolu má Cholesten díky svým účinným látkám velmi dobré zastoupení.

Přestože se nejedná o lék v pravém slova smyslu, ale spíše o volně prodejný doplněk stravy na snížení hladiny cholesterolu, nabízí skutečně účinné látky.

Červená fermentovaná rýže

Jedná se o speciální druh rýže, který je součástí stravy zejména v Asii, konkrétně pak v Japonsku, ale do jisté míry také v Číně. A právě v této rýži jsou kvasinky Monascus pupureus, díky nimž má rýže svou charakteristickou barvu. Tyto kvasinky pak slouží jako zdroj účinné látky monakolin K, který napomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v organismu.

Jak léčit vysoký cholesterol?

DHA OMEGA 3 a EPA OMEGA 3

Účinná látka DHA OMEGA 3, neboli kyselina dokosahexaenová se získává z rybího oleje, účinná je především na kardiovaskulární soustavu, stimuluje totiž činnost srdce. Kyselina eikosapentaneová (EPA OMEGA 3) patří stejně mezi nenasycené mastné kyseliny a stejně tak přispívá k normální činnosti srdce.

Svému srdci prospějete i tím, že zhubnete, pokud máte kila navíc. Přijměte 60 denní výzvu do plavek a udělejte něco pro sebe. Na konci navíc budete mít postavu, kterou vám budou závidět.

Cholesten zkušenosti uživatelů

„Zjistil jsem teprve nedávno, že mám vysoký cholesterol. Cholesten mi koupila manželka a kontrola u lékaře ukázala, že hodnoty jdou dolů.“ – Marek, 36 let, Olomouc

„Od svých 24 let mám zvýšenou hladinu cholesterolu. Užívala jsem nějaké léky, ale nebylo mi po nich dobře. Vyzkoušela jsem Cholesten a musím říct, že se cholesterol sice nesnižuje, ale ani nezvyšuje, což je dobře.“ – Nora, 30 let, Praha

„Doporučuju, užívám ho už pátým měsícem a lékař se divil, že mám tak dobré výsledky. Cholesterol jde pomalu dolů, takže opravdu funguje. A to jsem tomu moc nevěřil. Super…“ – Pavel, 52 let, Turnov

FAQ aneb co vás o Cholestenu nejvíce zajímá?

Jsou nějaká omezení, kdy bych se měl Cholestenu raději vyhnout?

Žádná omezení, která by bránila v užívání Cholestenu nejsou. Můžeme pouze doporučit, tak jako u jiných léků nebo doplňků stravy, že byste neměli Cholesten užívat v těhotenství a pokud zrovna kojíte. Nicméně doporučujeme se poradit o vhodnosti užívání Cholestenu s lékařem, protože účinné látky například mohou snižovat účinnost léků, které aktuálně berete.

Na jak dlouho mi vydrží jedno balení, jaké je doporučené užívání?

Vzhledem k tomu, že jedno balení obsahuje 60 kapslí a výrobce doporučuje pouze 1 tabletu denně, pak vám vydrží balení na celé 2 měsíce. Užívejte tabletu nejlépe po jídle a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Kolik stojí Cholesten na snížení hladiny cholesterolu, jak sehnat levně?

Jedno balení vás vyjde přibližně do 500 Kč, občas se dá koupit s výraznou slevou. Vzhledem k tomu, že jedno balení obsahuje 60 kapslí, vydrží vám 2 měsíce. Během psaní této recenze stál Cholesten 319 Kč, což je asi 6 korun za den. To je za nás velmi férová cena za snížení cholesterolu.

Je Cholesten opravdu bezpečný?

Ano, Cholesten je vyroben ze surovin s jasným původem, které jsou certifikovány. Během výroby je přísně kontrolována kvalita. Pokud si nejste jisti, zkonzultujte užívání se svým lékařem.

Pomůže mi cholesten zhubnout nebo detoxikovat organismus?

Bohužel, Cholesten je produkt na snížení vysoké hladiny cholesterolu, nikoli na detoxikaci organismu. Pokud chcete své tělo zbavit odpadních látek a podpořit tak nejen své zdraví, ale i hubnutí, doporučujeme vyzkoušet například Blendeu.

TIP NA HUBNUTÍ: Ketonová dieta pro zdravé a účinné hubnutí

Závěr: doporučujeme Cholesten? A může být skutečně lepší než léky na vysoký cholesterol?

Netroufáme si říct, že je Cholesten účinnější než léky na snížení cholesterolu. Ovšem jako doplněk stravy je vysoce účinný, a proto ho můžeme jednoznačně doporučit.

Rádi bychom ale zdůraznili, že je vždy vhodné tyto doplňky stravy na snížení cholesterolu, ale i jiné, konzultovat se svým lékařem, který nejlépe dokáže vyhodnotit, zda vám nemohou ublížit, například v kombinaci s některými léky, které užíváte. Nám se podařilo ověřit, že tento doplněk stravy na snížení cholesterolu opravdu funguje.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Možná účinnější než doplněk stravy na snížení cholesterolu
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
Cholesten
Price
CZK 319
Product Availability
Available in Store Only