DailyMix recenze: konečně kvalitní proteinový koktejl pro ženy

Nestíháte se normálně najíst? Určitě to znáte a minimálně jednou měsíčně to také uděláte. Jednoduše je prostě den tak hektický, že se odbydete nějakou rychlovkou – nekvalitním jídlem z rychlého občerstvení.

Jenže pak možná máte výčitky, protože se už dlouho snažíte zhubnout a tohle vám zrovna nepomůže. Ideálním řešením je nějaké rychlé kvalitní jídlo. Řešením jsou DailyMix koktejly, už jste o nich slyšeli? Pokud ne, vůbec to nevadí. Vše podstatné se totiž dozvíte v naší DailyMix recenzi.

Chcete zhubnout? DailyMix není prostředek na hubnutí. Zkuste raději takzvanou bezezbytkovou dietu. Budete překvapeni.

Co si pod DailyMix proteinovým koktejlem představit?

DailyMix je plnohodnotná náhražka jídla. Přestože se to nemusí na první pohled zdát. Vyznačuje se především vysokým obsahem bílkovin a velmi nízkým glykemickým indexem. Právě to je jeho velká výhoda.

Víte proč? Protože jednoduše řečeno nebudete mít brzy hlad a DailyMix koktejl vás skvěle zasytí. Potraviny s nízkým glykemickým indexem vás zasytí na mnohem delší dobu, proto byste je měli vyhledávat.

DailyMix se vyrábí v České republice. Jeho základem je kvalitní syrovátkový protein vyrobený podle přísných norem v EU. Stejně tak je výroba pravidelně pod dohledem České zemědělské a potravinářské inspekce. Můžete si tak být jistit nejen nezávadností, ale hlavně opravdovou kvalitou.

DailyMix proteinové koktejly jsou ale výhodnější v mnoha dalších věcech. Dočtete se je níže v naší DailyMix recenzi. Věděli jste, že proteinové koktejly pro ženy DailyMix vyrábí česká oblíbená značka KetoMix? Možná tyto oblíbené proteinové diety znáte. Tato česká značka má za sebou historii, zároveň je zárukou kvality ve světě zdravého hubnutí a životního stylu. Právě i proto se na DailyMix můžete zcela spolehnout.

Přečtěte si naši recenzi na KetoMix. Dozvíte se, v čem je tato unikátní proteinová dieta tak dobrá. Kolik kilo s ní můžete shodit?  

Jak DailyMix funguje?

DailyMix proteinové koktejly fungují na jednoduchém, ale účinném principu. Základem je syrovátkový protein s nízkým glykemickým indexem. To znamená, že pokud budete mít hlad, ale dáte si DailyMix proteinový koktejl, zasytíte se na dlouhou dobu.

Nebudete mít vůbec hlad ani chuť sníst něco dalšího. Jednoduše vyřešíte například oběd nebo večeři, navíc efektivně a relativně zdravě (pokud se takto nebudete stravovat dlouhodobě).

Kromě toho DailyMix proteinové nápoje pro ženy navíc obsahují ještě další prospěšné látky. Zejména jsou to vitamíny a minerály. Kromě toho i důležité živiny. Pokud bychom se tak na DailyMix podívali z hlediska živin, jedná se o plnohodnotné jídlo. Samozřejmě se ale nelze dlouhodobě stravovat jen pomocí DailyMixu.

 • zasytí vás na několik hodin
 • dobije energii na zbytek dne
 • nezatěžuje tělo

TIP: Dejte sbohem normální mouce. Odteď už jen špaldová mouka a kila půjdou dolů sama od sebe, uvidíte. Jaký je její vliv na zdraví a hubnutí?

Pro koho je DailyMix vhodný?

Proteinové koktejly DailyMix jsou vhodné zejména pro vytížené lidi. Samozřejmě bychom mohli říct, že jsou vhodné pro všechny. Ano, to je pravda, ale pro některé je zkrátka zbytečný už jen ze své podstaty.

Navržen byl totiž proto, abyste si ho dali, pokud opravdu nestíháte. Aby jednou za čas nahradil plnohodnotné jídlo a dodal vám všechny potřebné živiny, minerály i vitamíny. Pro koho je tedy DailyMix zejména vhodný?

 • především pro všechny pracovně vytížené
 • pro ty, kteří si nestíhají udělat jídlo, třeba pokud jsou na cestách
 • občas může být vhodný také pro studenty mezi přednáškami
 • krátkodobě také pro lidi, kteří chtějí zhubnout

Pokud se na DailyMix podíváme ještě z jiné stránky, ocení ho i další skupina. Složení jasně říká, že je vhodný také pro vegetariány, celiaky, a dokonce i pro sportovce.

Snažíte se hubnout a cvičíte? Možná je svalová horečka i váš případ. Co dělat, když to přeženete. Jaké jsou příznaky svalové horečky?

DailyMix a jeho hlavní výhody

Hlavní výhody

DailyMix proteinové koktejly pro ženy mají mnoho výhod. Pokusíme se vám v naší recenzi uvést alespoň některé z nich. Celkově se nám produkt DailyMix od značky KetoMix opravdu líbí, protože napomáhá jíst zdravě, i pokud zrovna nemáte moc času na jídlo. Podívejme se ale, v čem je DailyMix tak dobrý, proč byste mu měli dát šanci a vzít si ho s sebou do práce?

 • během dne dokáže nahradit nezdravé jídlo zdravou alternativou
 • jedná se o komplexní jídlo s nízkým glykemickým indexem
 • obsahuje důležité minerály, vitamíny i živiny
 • vyrábí se v České republice a používá se kvalitní protein z EU
 • výroba podléhá přísným normám
 • produkt musí splňovat pravidla České zemědělské a potravinářské inspekce
 • má kvalitní přírodní složení
 • podporuje hubnutí a redukci tuků
 • je vhodný pro vegetariány, lidi s celiakií i sportovce
 • do minuty máte jídlo připravené
 • můžete si vybrat neutrální příchuť nebo 7 dalších ochucených alternativ

Nevýhody DailyMixu

Jak už víte, vždy se snažíme, aby byla naše recenze maximálně objektivní. Jinak tomu není ani u DailyMix recenze. Proto jsme hledali také nevýhody. Ale našli jsme je? Rozhodně, podívejte se společně s námi, co může být u DailyMix proteinového koktejlu nevýhoda.

 • vyšší cena, prodraží se, pokud byste chtěli DailyMix využívat častěji
 • musíte si ho připravit bezprostředně před konzumací
 • není vhodný pro těhotné ženy
 • obsahuje poměrně dost sacharidů, není tak vhodný například při nízkosacharidové dietě.

Podívejte se, kdy je vhodné pít proteinové nápoje a proč. Víte, že byste je měli zařadit do svého jídelníčku i pokud nesportujete? Přečtěte si hlavní argumenty.

Balíčky proteinového koktejlu a jeho cena

Balíčky proteinového nápoje DailyMix se liší samozřejmě obsahem porcí. Samozřejmě čím více porcí si koupíte, tím více ušetříte. Na výběr máte ze 7 příchutí, to je poměrně hodně. Věříme tak, že svou oblíbenou příchuť si bez problému najde většina z vás.

 • 15 porcí DailyMix vás vyjde na 553 Kč (Zaplatíte tak 37 korun za jednu porci)
 • Za 30 porcí koktejlu zaplatíte 1 020 Kč (Porce tak stojí 34 Kč)
 • Největší balení DailyMix koktejl 45 porcí stojí 1 445 Kč (tedy jen 33 Kč za porci)

DailyMix a jeho složení

Složení DailyMix koktejlu je čistě přírodní. Právě i proto je tento proteinový koktejl lehce dražší. Dále je složení opravdu zdravé, obsahuje jen zdraví prospěšné látky. To je věc, kterou určitě oceníte.

 • Kvalitní sójový protein je zdrojem bílkovin a zasytí vás po zbytek dne. Navíc snižuje hladinu cukru v krvi.
 • Rýžová mouka je zdrojem kvalitních sacharidů a nezatěžuje trávení.
 • Čekanková vláknina podporuje správné trávení a funkci střev. Kromě toho dodává koktejlu nasládlejší chuť.
 • Široké spektrum minerálních látek, které tělo potřebuje pro své procesy a správnou funkčnost.
 • Vitamíny podporují výkonnost, imunitní systém a fyzickou i mentální odolnost.

TIP: Prozradíme vám, jak cvičit, abyste dosáhli plochého břicha jednou provždy. Tady jsou nejúčinnější cviky na břicho.

FAQ: co vás nejvíce zajímalo o Dailymix?

Mohu DailyMix kombinovat třeba s produkty na hubnutí?

Ano, je to možné. Musíte si ale uvědomit, že DailyMix není primárně na hubnutí. Slouží k tomu, abyste se zasytili v případě, že si nestíháte dát plnohodnotné zdravé jídlo. Vždy je pak lepší sáhnout po proteinovém koktejlu DailyMix. Než po nezdravém jídle, třeba z rychlého občerstvení.

Jsem těhotná, je DailyMix dobrý nápad?

Není vhodné užívat DailyMix a další podobné produkty, pokud jste těhotná. Zejména v těhotenství byste měla co nejvíc dbát zdravého životního stylu a vyvážené, plnohodnotné stravě.

Je vhodné užívat DailyMix při cvičení?

Ano, bez problému. Pokud nestíháte dát si kvalitní jídlo, je proteinový koktejl DailyMix skvělou volbou. Dbejte ale na to, abyste DailyMix nevyužívali příliš dlouho. Není to totiž náhražka plnohodnotného jídla. Zvláště pak při cvičení potřebujete větší příjem energie.

Jedním z oblíbených kolektivních cvičení je například CrossFit. Podívejte se na tréninkový program, který vám dá konečně zabrat a přinese výsledky.

Může být DailyMix nějak zdravotně závadný?

Ne, DailyMix je čistě přírodní produkt a není v žádném ohledu závadný. Stejně tak nemá ani žádné vedlejší nežádoucí účinky. Některé látky jeho složení by ale mohly vyvolávat alergii nebo podráždění u příliš citlivých jedinců. Pokud si nejste užíváním jisti, zeptejte se svého lékaře.

Mohu DailyMix kombinovat s alkoholem?

Ano, kombinace DailyMixu s alkoholem nijak nevadí. Na druhou stranu ale není vhodné pít alkohol na prázdný žaludek. A právě DailyMix většinou slouží k zasycení, pokud nemáte čas dát si plnohodnotné jídlo. Kombinace alkoholu je v tomto případě přinejmenším nevhodná.

Zkušenost s DailyMix

Opravdu se vyplatí DailyMix zkusit?

Ptáte se, jestli se vyplatí vyzkoušet DailyMix? Určitě ano. Možná už jen proto, abyste si příště nedali nezdravé jídlo, když nestíháte. Alternativa v podobě DailyMixu je vždy lepší volbou. Nemusíte se tak trápit nezdravou životosprávou.

Kromě toho má DailyMix i příchutě, ze kterých si určitě vyberete. Je sice trochu dražší, ale rozhodně stojí za to vyzkoušet ho. Dejte odteď stopku nezdravému jídlu mezi přestávkami v práci a zkuste raději DailyMix než se odbýt třeba bagetou. Udělejte to pro své tělo.

Bílkoviny a proteiny, to není jen DailyMix, najdete je samozřejmě také v běžných potravinách. My vám ukážeme, potraviny s nejvyšším obsahem bílkovin

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
DailyMix konečně proteinový koktejl, který vás během hektického dne zasytí
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
DailyMix
Price
CZK 553
Product Availability
Available in Store Only