Feminus recenze: Na nedostatek estrogenu

Věděli jste, že bez estrogenu se ženské tělo neobejde? Nedostatek estrogenu má velmi negativní vliv na celkovou funkci ženského těla, zvláště pak na menstruaci a případné těhotenství. Udržovat si hladinu estrogenu v rovnováze je velmi důležité. Zatímco většinou se o nedostatek estrogenu starat nemusíte, protože si ho tělo doplňuje podle potřeby, jiná situace nastává v období menopauzy, kdy je estrogenu velký nedostatek.

Právě s nedostatkem estrogenu se pojí také nežádoucí příznaky během menopauzy, ať už je to zvýšené pocení, dušnost, nevolnost, nervozita nebo migrény. Je dokázáno, že pokud se doplňují přírodní estrogeny v klimakteriu, příznaky jsou pozvolnější.

Kromě toho se může nedostatek hormonu estrogenu u žen projevovat také vlivem na libido, kdy žena zkrátka přestane mít chuť na sex. Tento příznak je také shodný s projevy klimakteria, tedy obdobím, kdy žena vstupuje nebo prochází menopauzou.

Právě v tomto období hladina estrogenu velmi kolísá a vytrácí se, to se nakonec podepisuje na ztrátě menstruace a nemožnosti otěhotnět přirozenou cestou. Nebojte si zvýšit estrogen přírodní cestou s ověřenými doplňky stravy.

Přírodní estrogen je důležitější, než si myslíte

Protože víme, jak moc je pro každou ženu estrogen důležitý, zaměřili jsme se na možnosti, jak doplnit estrogen přírodní cestou. Jedním z vhodných přírodních doplňků stravy je například Feminus.

Ten vhodně doplňuje přírodní estrogen, tedy steroidní pohlavní hormon, který má zásadní vliv právě na sexuální život a schopnost početí dítěte.  Později, v období puberty má zase zásadní vliv na vývoj ženských sekundárních pohlavních znaků, především na růst prsou.

Dalším potřebným doplňkem stravy je protein. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je právě protein tak důležitý? Přečtěte si o tom v našem detailním článku.

Estrogen ale ovlivňuje i další procesy v ženském těle, zkrátka je nepostradatelný. Na druhou stranu může ale působit i jinak. Pokud si vybavujete například hormonální antikoncepci, tak ta je právě založena na estrogenu.

Ne nadarmo se pak dlouho mezi ženami tradovalo a spekulovalo, že hormonální antikoncepce může stimulovat růst prsou a zvětšit tak ženská ňadra. Ale pozor, právě taková antikoncepce nese značná rizika, proto ji spíše nedoporučujeme.

Nedostatek estrogenu vyřešíte také doplňkem stravy Feminus, jaké má výhody?

Výbornou volbou, pokud potřebujete doplnit nedostatek estrogenu, jsou různé doplňky stravy, které přírodní estrogen obsahují. Především pak u žen v období klimakteria je velmi důležité doplňovat estrogen.

Právě Feminus přirozenou cestou zvyšuje hladinu estrogenu v těle. Jedná se o přírodní doplněk stravy určený pro ženy. Díky estrogenu jednoduše vrátíte svému ženskému tělu zpět vitalitu a zažijete příliv energie jako dřív. Vhodný je také jako prevence před příznaky menopauzy.

Estrogen souvisí také se špatným životním stylem. Existují potraviny, které hladinu estrogenu přirozeně zvyšují. Sacharidy to sice nejsou, ale pomohou vám budovat svalovou hmotu.

 • Přispívá k přirozenému vývoji ženských sekundárních pohlavních znaků, a to zejména v období puberty.
 • Udržuje pevná a zdravá prsa, brání jejich povisnutí s přibývajícím věkem.
 • Podporuje růst prsou.
 • Stimuluje vývoj dělohy, stejně jako děložní sliznice.
 • Podporuje schopnost imunitního systému.
 • Podporuje a urychluje spalování tuků při cvičení.
 • Brání řídnutí kostí, které se často v průběhu menopauzy objevuje, slouží jako prevence osteoporózy.
 • Podporuje regeneraci kůže a cév, chrání je.
 • Celkově má velký vliv na růst ženského těla a jeho komplexní vývoj v ženu.
 • Feminus ke tak skvělou možností, jak doplnit estrogen.

Feminus: balení a cena

Možná jste netušili, že doplněk stravy na nedostatek estrogenu se vyrábí v České republice a jeho složení je čistě přírodní. Musí tak podléhat přísným normám a standardům.

Můžete si tak být jisti kvalitou přírodního estrogenu. Jedno balení Feminus obsahuje 60 tablet, to vyjde podle doporučeného dávkování na měsíc užívání. Berou se 2 kapsle denně, nejlépe ráno a odpoledne. Cena za jedno balení se pohybuje okolo 600 Kč, což je za měsíc přibližně jen 18 Kč denně.

Nevýhody zvýšené hladiny přírodního estrogenu

Příliš vysoká hladina přírodního estrogenu může ale mít také negativní vliv na ženské tělo. Jelikož se jedná o hormon, přestože ženskému tělu vlastní, jeho zvýšená hladina je nežádoucí.

Je proto potřeba skutečně při užívání Feminus doplňku stravy dbát na doporučené dávkování a určitě ho nepřekračovat. Příliš vysoká hladina estrogenu je podobně škodlivá, jako právě nedostatek estrogenu. Jestliže si během užívání přírodního estrogenu nejste jisti, doporučujeme se poradit se svým lékařem.

Spolu s nedostatkem hladiny estrogenu a obdobím menopauzy jde ruku v ruce také detoxikace. Detoxikace organismu může zmírnit příznaky menopauzy. Určitě to stojí za vyzkoušení a přispějete tak ke kvalitě svého zdraví.

 • Vysoká hladina estrogenu zvyšuje výrazně riziko rakoviny prsou.
 • Estrogen jako hormon také podporuje ztrátu svalové hmoty (na rozdíl od mužského pohlavního hormonu testosteronu), proto není dobré, když je hladina estrogenu nepřirozeně vysoká.

Čistě přírodní doplněk stravy, poznejte sílu přírody

Důležitou součástí každého produktu je právě jeho složení. Některé doplňky stravy nejsou zrovna přírodní a obsahují až zbytečně příliš chemie. Nechceme, abyste do sebe zbytečně dostávali chemické a umělé látky, proto doporučujeme Feminus jako prostředek, jak doplnit estrogen.

Jeho čistě přírodní složení je oproti jiným tabletám skutečně velkou výhodou. Víme, že je totiž vždy lepší vsadit na přírodní produkty.

 • Řeřicha peruánská – Zásadně ovlivňuje vaši vitalitu a zlepšuje celkový pocit přívalu energie. Výrazný vliv má na duševní zdraví člověka, navozuje psychickou pohodu a harmonii.
 • Indický ženšen – Někdy se také nazývá jako bylina mládí. Rozhodně ne náhodně, zpomaluje totiž stárnutí organismu a potlačuje jeho příznaky, jako například vysušení pleti spojené s vráskami. Zároveň je silně antioxidační a příznivě působí na regeneraci organismu.
 • Extrakt kakaa – Opět další silný antioxidant, který zpomaluje procesy stárnutí. Navíc je kakao bohaté na minerály a vitamíny.
 • Kotvičník zemní – Kotvičník zemní se využívá především u mužů jako přírodní afrodiziakum, výrazně stimuluje libido mužů a podporuje erekci. Věděli jste ale, že podobný účinek má také u žen? Zvyšuje u nich hladinu estrogenu a zároveň tedy i stimuluje ženské libido.
 • Voňatec vejčitý – Velmi silné afrodiziakum podporující libido a celkově velmi příznivě působící jako silný sexuální stimulant. Kromě toho podporuje u žen plodnost.
 • Andělika čínská – Používá se zejména v oblasti urogenitálního systému, využívá se ke zmírnění příznaků menopauzy, i proto je obsažena u doplňků stravy na zmírnění menopauzy.
 • Pastala roztroušená – Ve své podstatě je podobná guaraně. Zlepšuje kognitivní funkce a soustředění, má také výrazný vliv na sexuální prožitek, který zlepšuje a působí jako přírodní afrodiziakum.

Chtěly byste mít hezčí a pevnější prsa? Ukážeme vám cviky na prsa, které vaše prsa zvětší, ale i zpevní.

Feminus recenze - Zkušenosti a reference

Jaké jsou zkušenosti žen, které Feminus na nedostatek estrogenu vyzkoušeli?

„Nejsem příliš zastánce těchto doplňků stravy, pilulek a nevím, čeho dalšího. Feminus mi ale doporučila důvěrná kamarádka, takže jsem mu dala šanci. Výsledek mě překvapil, testy ukázaly, že má hladina estrogenu je vyšší než dřív.“ – Martina, 47 let, Jihlava

„Mám raději přírodní řešení než chemii. Poté, co mi lékař řekl, že mám nízkou hladinu estrogenu, jsem začala hledat, co mi pomůže. Nakonec jsem zvolila Feminus. Užívám ho už skoro 3 měsíce a vidím první výsledky, cítím se méně unavená, navíc probudil mé libido a užívám si s manželem lepší sex. Jsem zvědavá na další výsledky testů na hladinu estrogenu.“ – Klára, 43 let, Karviná

„Feminus jsem teprve začala užívat. Doporučila mi ho ale známá, která na něj nedá dopustit a chválí ho. Uvidíme, jak zabere mně.“ – Jitka, 49 let, Praha

Málo estrogenu a doplněk stravy Feminus: co vás nejvíce zajímá?

Kdy má žena hladinu estrogenu v pořádku, kdy ho má nejvíc?

Estrogen se jako pohlavní ženský hormon začíná tvořit v pubertě. Nejvíce estrogenu mají pak ženy zhruba od 20 do 30 let. Právě v tomto věku jsou nejplodnější, vitální a mají vysoké sexuální libido. Právě proto je dobré už ve věku okolo 40 let začít užívat přírodní estrogen, protože se žena může potýkat s nedostatkem estrogenu.

Jak často bych měla užívat Feminus, abych viděla první výsledky?

Užívání doplňku stravy Feminus se doporučuje 2x denně. Nepřekračujte toto dávkování, protože naopak zvýšená hladina estrogenu je také zdraví škodlivá. Užívat by žena měla Feminus minimálně 3 měsíce, za tuto dobu už jsou vidět první výsledky.

Kolik stojí jedno balení doplňku stravy Feminus na nedostatek estrogenu?

Běžně koupíte Feminus přibližně za 600 Kč, často i levněji. Jedno balení vám při doporučeném dávkování vydrží měsíc. V přepočtu to je asi 18 Kč za den – to není tak vysoká cena za zlepšení vašeho zdravotního stavu a zvýšení přirozené hladiny přírodního estrogenu.

Je Feminus jen další podvod?

Rozhodně ne. Feminus skutečně funguje, obsahuje velmi účinné přírodní látky, které jsou schopny stimulovat tvorbu ženského pohlavního hormonu estrogenu. Dokazuje to řada studií na tyto látky, ale i kladné recenze a zkušenosti žen, které Feminus vyzkoušeli. Rozhodně nejde o žádné placebo nebo dokonce podvod.

Kdy by měla žena začít doplňovat přírodní estrogen?

Věková hranice, kdy dochází k úbytku hladiny estrogenu a žena ho má málo, je individuální. Je tedy dobré užívat přírodní estrogen ve formě doplňku stravy Feminus tehdy, když zjistíte, že vaše hladina estrogenu klesá.

Většinou to odhalí test u lékaře. Preventivně ale můžete začít užívat Feminus už dřív. Opravdu vhodný pak je v období menopauzy, kdy ženy opravdu trpí na jeho nedostatek a je to jeden z rizikových faktorů klimakteria.

Závěr: opravdu se Feminus vyplatí?

Určitě ano, může vám totiž pomoct opět zvýšit nedostatek estrogenu. Jeho přírodní složení je velmi účinné, hlavně zbytečně nedostáváte do těla chemii a další nepříliš prospěšné látky.

Určitě Feminus doporučujeme, ať už na řešení nízké hladiny estrogenu, nebo případně jako prevenci. Pokud si nejste jisti, jestli je pro vás doplněk stravy Feminus vhodný, potom doporučujeme navštívit lékaře, který vám poradí. Vždy dodržujte doporučené dávkování.

Najděte si čas na cvičení. Stačí pár minut přes den a můžete výrazně shodit kila, stejně jako být zdravější. Doporučujeme cvičit alespoň 30 minut denně. Tady jsou 4 tipy, jak si najít čas na cvičení i během nabitého dne.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Nedostatek estrogenu je pro vaše tělo velkým problémem, proto jej rychle doplňte kvalitním doplňkem stravy
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
Feminus
Price
CZK 569
Product Availability
Available in Store Only