Botanic - Recenze a zkušenosti s přírodními produkty

Dnešní doba je uspěchaná a náročná, o tom není pochyb. Jsme často unaveni, bez energie a někdy to celé končí vyhořením. Představte si ale, že byste se mohli snadno nakopnout a pracovat déle, mohli byste být soustředěnější nebo mít lepší spánek.

Zní vám to jako sci-fi? Opak je pravdou, na trh totiž přicházejí jedinečné produkty Botanic. Jedná se o unikátní přírodní doplňky stravy, které si rychle oblíbíte stejně jako my. Po dlouhé době produkt, u kterého ucítíte skutečný účinek.

Přírodní doplňky stravy Botanic

Botanic.cz je e-shop, který funguje už od roku 2005. Od té doby se stal oblíbeným místem nákupu mnoha zákazníků. Specializuje se na bylinky, přírodní doplňky stravy, zdravé potraviny a nápoje a další přírodní produkty. Právě přírodní složení je předností doplňků stravy od Botanicu. Žádná chemie, žádné vedlejší účinky, pouze účinné produkty. Na e-shopu najdete mnoho produktů, které vám mohou pomoct během různých potíží.

Na Botanicu najdete velké množství různých přírodních produktů a doplňků stravy. Například od čistých sušených bylinek přes různé potraviny a nápoje až po dnes stále více oblíbené CBD oleje. Produktů je mnoho. E-shop Botanic má také speciální řadu prémiových produktů – tyto prémiové doplňky stravy nabízí podle e-shopu unikátní kombinaci bylinek a jejich složení je postaveno na vědeckých základech. Nabízí prémiovou kvalitu, o které se také zmíníme.

Někdy ale může při problémech pomoct i obyčejný pohyb a cvičení. Zjistěte 12+ tipů, jak sportovat. Pohybové aktivity pro každého.

Hlavní přednosti a výhody přírodních produktů Botanic

Velkou předností samotných doplňků stravy je jejich přírodní složení. Můžete mít jistotu, že nedostáváte do těla látky, které vám nemusí prospět. Problémem u těchto produktů často bývá třeba plíseň u sušených bylin.

Ovšem Botanic ke svému podnikání přistupuje transparentně a zakládá si na spokojenosti svých zákazníků – produkty a vstupní suroviny pečlivě prověřuje a za posledních 16 let se stal zárukou kvality.

 • Odpovědný přístup k výběru produktů a celkově ke svému podnikání.
 • Produkty mají čistě přírodní složení, jejich účinnost je postavena na bylinkách, které se využívaly od nepaměti.
 • Prémiová řada produktů je postavena čistě na vědeckých poznatcích a na jejich vývoji si Botanic dává extra záležet.
 • Můžete si je snadno koupit bez předpisu a většinou je můžete i kombinovat s léky, pokud není na obalu uvedeno jinak.
 • Přírodní doplňky stravy si můžete snadno vybrat na různé obtíže, výběr je opravdu široký.
 • Rychlé dodání v hezkém balení, které je z větší části ekologické.

Prémiové produkty Botanic

Mnohdy jedinečné a převratné produkty, které na našem trhu chyběli. Jejich vývojem se zabývá celý tým odborníků. Složení je přesně v poměru tak, aby byl produkt maximálně účinný – je postaven na nejnovějších vědeckých poznatcích a stále je zdokonalován.

Právě to jsou prémiové produkty Botanic, jednoduše jedinečné. Původně jsme byli trochu skeptičtí, ale po vyzkoušení to vnímáme přesně tak, jak jsme je popsali. Bomba.

Botanic - BURNUP PRO RYCHLÉ A ZDRAVÉ HUBNUTÍ

BURNUP pro rychlé a zdravé hubnutí

Botanic - HEADSHOT NAKOPÁVAČ PRO GAMERY

HEADSHOT nakopávač pro gamery

Botanic - BRAINUP LEPŠÍ KONCENTRACE, MYŠLENÍ A PAMĚŤ

BRAINUP koncentrace, myšlení a paměť

Mají produkty Botanic i nějaké nevýhody?

Snažili jsme se najít i nějaké nevýhody, aby naše Botanic recenze byla objektivní, ale nebylo to vůbec lehké. Obecně je u přírodních doplňků stravy často problém v tom, že jejich účinky jsou individuální – podobně jako účinky bylin. Na někoho mohou působit víc, na někoho míň a na dalšího třeba vůbec. Každým má jiný organismus a styl života. Je tak potřeba opravdu produkty vyzkoušet.

U některých produktů, především u prémiových produktů může být nevýhodou vyšší cena, ovšem je to dáno zase vyšší kvalitou a precizně vybraným složením. V poměru ceny a výkonu podle nás stojí produkty přiměřeně – ve srovnání s jinými e-shopy mohou být občas lehce dražší.

Některé léky, které se často využívají k hubnutí, mohou ale mít různé negativní účinky a představovat riziko. Jedním takovým, který se často zneužívá, je Adipex Retard.

Zkušenosti s produkty Botanic: co očekávat?

Samozřejmě hodně záleží na tom, jaký produkt si koupíte. Od toho se potom odvíjí i očekávání. My jsme vyzkoušeli produktů hned několik, ale v paměti nám utkvěl například produkt Headshot, který se prezentuje jako „nakopávač pro gamery“. Sice jsme nepařili hry, ale pracovali v naší redakci.

Každopádně jsme cítili přísun energie i ve večerních hodinách a práce nám šla skoro od ruky. Přípravek byl dokonce tak účinný, že někdy byl problém usnout. Je tak dobrý třeba i pro řidiče, kteří potřebují být večer nebo v noci svěží za volantem a pro další profese.

Nejsme jediní, komu se produkty Botanic zalíbili a na koho fungují. Například na Heuréce doporučuje e-shop Botanic a jejich produkty 95 % zákazníků.

Dávkování a užívání

Doporučujeme se u každého produktu dobře podívat na doporučené dávkování a užívání. Některé přírodní doplňky stravy nebo potraviny a nápoje se doporučují užívat nalačno, jiné zase po jídle.

Rozhodně byste neměli překračovat doporučenou denní dávku, která je také vždy uvedena na obale přírodního produktu. Na dobře popsaném dávkování a užívání si naštěstí Botanic zakládá, takže ho vždy přehledně najdete.

TIP: Pokud si nejste jisti, konzultujte užívání doplňku stravy, potraviny a nápoje spolu s lékařem. Někdy se může stát, že je ve složení extrakt, který vám nemusí prospívat – typicky pokud trpíte například na onemocnění srdce.

Mají přírodní produkty Botanic vedlejší účinky?

Přírodní doplňky stravy Botanic většinou žádné vedlejší účinky nemají. Extrakty bylin a další součásti složení, jako jsou třeba vitamíny nebo minerály, by vám neměly způsobit žádné komplikace.

Jiná situace je například, pokud byste byli na některou z látek ve složení alergičtí – ovšem takové riziko je opravdu velmi malé. Obecně můžeme říct, že díky přírodnímu složení nemají doplňky stravy Botanic žádné vedlejší účinky a nejsou tak nebezpečné jako třeba jiné léky na chemické bázi.

Potřebujete zhubnout? Přečtěte si naši DailyMix recenzi, odhalí vám proteinový koktejl, který vás zasytí i během dne.

Co vás v naší Botanic recenzi nejvíc zajímalo?

 1. Vyplatí se vyzkoušet přírodní produkty Botanic?

Určitě ano, pokud patříte mezi ty, kteří pravidelně doplňují vitamíny a minerály, případně dávají raději při obtížích přednost přírodním doplňkům stravy, pak je Botanic skvělou volbou. Pokud však obtíže přetrvávají nebo jsou opravdu akutní, je na místě navštívit lékaře a produkty brát například jako doplněk podporující léčbu.

 1. Jsou prémiové produkty skutečně o tolik lepší?

Prémiové produkty Botanic jsou opravdu účinné a efektivní, protože jejich složení vychází ze studií a moderních poznatků vědy. Přesně podle toho je pak složení v optimálním poměru. Při užívání běžných produktů a produktů z řady premium můžete pozorovat rozdíl v účinku.

 1. Proč nakupovat na Botanic?

Jedná se o kvalitní e-shop s kvalitními přírodními produkty, potravinami a nápoji. Jejich bylinky a doplňky stravy pečlivě vybírají a kontrolují. Právě i díky tomu jsou oblíbení u zákazníků už 16 let a 95 % zákazníků by e-shop doporučilo. Botanic je opravdu v tomto směru záruka kvality.

 1. Jak dlouho trvá doručení produktů?

Doručení je rychlé, podle údajů z hodnocení zákazníků je průměrná doba doručení Botanic produktů 2,3 dne. Do 3 dnů tak budete mít pravděpodobně svou objednávku doma. Rychlost doručení je podle zákazníků jeden z benefitů Botanicu.

 1. Mohu na produkty, potraviny a nápoje Botanic čerpat nějaké slevy?

Ano, Botanic má některé své doplňky stravy nebo jiné produkty ve slevě. Kromě toho ale nabízí také věrnostní program, na kterém můžete ušetřit daleko víc, pokud na e-shopu budete nakupovat opakovaně. Jednoduše vám vrátí vždy část peněz ve formě kreditů na další nákup.

Botanic - BURNUP PRO RYCHLÉ A ZDRAVÉ HUBNUTÍ

BURNUP pro rychlé a zdravé hubnutí

Botanic - HEADSHOT NAKOPÁVAČ PRO GAMERY

HEADSHOT nakopávač pro gamery

Botanic - BRAINUP LEPŠÍ KONCENTRACE, MYŠLENÍ A PAMĚŤ

BRAINUP koncentrace, myšlení a paměť

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.