Chia Shake recenze: unikátní dietní koktejly

Sezóna koupání a plavek je opět tady. Už máte svou vysněnou postavu? Možná jste už zkusili různé diety, které ovšem neměly výsledek, který jste očekávali. Představte si, že byste mohli mít takovou dietu, která by byla bez hladovění. Hubnout bez hladovění a s minimální námahou.

Přesně o takové dietě většina lidí sní. Existuje ale vůbec? My vám ukážeme hit poslední doby – Chia Shake dietní koktejly, se kterými budete hubnout, aniž byste se o to výrazně snažili. Vlastně s trochou nadsázky bude tělo hubnout samo. Podívejme se na dietní koktejly Chia Shake trochu blíž.

Proč je dietní koktejl Chia Shake tak výjimečný?

Dietní koktejl na hubnutí Chia Shake je ve skutečnosti proteinový koktejl. Právě díky vysokému obsahu proteinů vás pohodlně zasytí na velmi dlouhou dobu. Můžete si ho například dát jako hlavní jídlo, potom vás určitě zasytí podobně, jako opravdové hlavní teplé jídlo.

Každopádně vynechání jídla není samo o sobě nejlepší cesta, jak zhubnout. Hlavně to není cesta, jak hubnout zdravě. A právě o to by vám mělo jít především – o zdravé hubnutí.

Teď přes léto se skvěle hubne s různými saláty, které jsou méně kalorické. Vyzkoušejte recepty na vajíčkový salát.

Chia Shake na týden

Chia Shake na týden

Chia Shake na 2 týdny

Chia Shake na 2 týdny

Chia Shake na 4 týdny

Chia Shake na 4 týdny

Proteiny jsou základním stavebním kamenem pro vaše tělo

Často se stává, zejména pokud hubnete nezdravě a příliš rychle, že váha jde sice dolů, ale tuky ne. Naopak se často může zdát, že se vaše tělo zaobluje a je méně pevné. Proč k tomu dochází? Je to jednoduché – dochází totiž ke ztrátě svalové hmoty, a to především kvůli malému příjmu proteinů.

Nedostatek bílkovin, tedy proteinu, má důsledek ztrátu svalové hmoty. Vaše tělo totiž pak nemá jak, a hlavně z čeho, budovat svaly. Chia Shake je ale proteinový koktejl, takže o svaly rozhodně nepřijdete.

Unikátní složení vás určitě překvapí

Jak už jsme naznačili, Chia Shake je proteinový koktejl, který vyniká nejen svým obsahem proteinů, ale celkově svým vyváženým složením. Právě díky svému složení (a velkému obsahu bílkovin) zasytí a nezpůsobuje pocit hladu nebo chuti. Kromě toho je bohatý na minerály a vitamíny.

Například skupinu vitamínů B, minerálů, jako je vápník, hořčík nebo třeba zinek. Podstatnou složkou je navíc vláknina, která vám pomůže dobře trávit – což má vliv na hubnutí a částečnou detoxikaci organismu. Součástí složení je také jedna „superpotravina“, víte jaká? Samozřejmě jsou to chia semínka, podle kterých je Chia Shake dietní koktejl pojmenován.

Přečtěte si, proč byste měli do svého jídelníčku zařadit proteinový nápoj, a kdy je nejlepší ho pít. Zjistíte, že protein není dobrý jen pro sportovce.

Jak Chia Shake vlastně funguje?

Protože je Chia Shake proteinový koktejl a rozhodně vás zasytí, snížíte tím i příjem sacharidů ve stravě. Příliš vysoký obsah sacharidů je totiž zodpovědný za přebytečná kila a obezitu. Sacharidy myslíme samozřejmě i bílý rafinovaný cukr. Navíc díky tomu, že můžete Chia Shakem dietním koktejlem nahradit i jídlo během dne, výrazně tím změníte příjem živin během dne. Bílkoviny efektivně přispívají ke spalování tukových zásob.

Pokud totiž snížíte obsah sacharidů, dostane se vaše tělo do takzvané ketózy. Jedná se o stav, ve kterém dochází primárně ke spalování tuků. Jak je to možné? Tělo totiž může získávat energii, a tím spalovat tuky, dvěma způsoby.

Buďto spaluje sacharidy, to dělá primárně jako první, nebo tuky. A samozřejmě, pokud sacharidy tělo nemá a nemůže z nich získávat energii, musí pak spalovat tuky. Je to jednoduché. Navíc se jedná o biochemicky zmapovaný proces. Chia Shake dietní koktejl je tak postaven na vědeckém základě.

Pro koho Chia Shake dietní koktejl doporučujeme?

Rozhodně můžeme Chia Shake doporučit všem, kteří chtějí zhubnout bez hladovění. Díky proteinovému koktejlu Chia Shake zhubnete efektivně a zdravě – pokud nebudete vynechávat teplou a vyváženou stravu ze svého jídelníčku a snížíte obsah sacharidů, které během dne přijmete.

Pokud Chia Shakem nahradíte jedno jídlo během dne, nic se nestane. Jako dietní koktejl totiž má vyvážené složení bez přidaného cukru, bez lepku, geneticky modifikovaných potravin a podobně. Ve výsledku se jedná skutečně o zdravý produkt.

Abyste dokázali zhubnout ještě rychleji a zdravě, není na škodu navštívit výživového poradce. Naturhouse je dnes jednoznačně špičkou ve svém oboru.

Chia Shake hlavní výhody produktů

Chia Shake a jeho výhody

Aby naše Chia Shake recenze byla ještě více detailní, přinášíme vám přehledně všechny výhody Chia Shake koktejlu, které jsme zaznamenali. Rozhodně ve výsledku nebudete litovat. Složení totiž není jedinou výhodou produktu, i když je jednoznačně tou největší.

Chia Shake je navíc zdravý dietní koktejl, který také obsahuje užitečné a hlavně potřebné minerály. Kromě toho dietní koktejl Chia Shake rychle připravíte a nemáte s ním žádnou práci navíc.

  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů a vlákniny.
  • Plně vás během dne zasytí na dlouhou dobu.
  • Připravíte ho opravdu snadno a rychle, jednodušší už být příprava ani nemůže.
  • Vyberete si z různých příchutí, nemusíte tak pít koktejl, který vám nechutná.
  • Chia Shake dietní koktejl má vysoký obsah bílkovin na úkor sacharidů.
  • Navíc neobsahuje látky z žádných geneticky modifikovaných potravin.
  • Můžete si pořídit i další produkty Chia Shake, které vám pomohou zhubnout.

A co nevýhody proteinového koktejlu Chia Shake?

Vždy se snažíme, aby naše recenze byla objektivní. A samozřejmě stejné je to také u naší Chia Shake recenze dietního koktejlu. Bylo sice složité najít i negativní stránky tohoto produktu, ale podařilo se nám to. Tady jsou, můžete se na ně objektivně podívat.

  • Nemůžete kombinovat různé příchutě v balíčku, vždy si můžete koupit jen jeden balíček.
  • Dietní koktejl není třeba jako tablety. Musíte ho vždy rozmíchat v předpřipravené tekutině.
  • Bohužel je nutné některé jídlo vynechat a dát si místo něj koktejl, jinak nezhubnete, protože nedosáhnete optimálního příjmu výživových hodnot.
Chia Shake - Banánový koktejl

Chia Shake – Banánový koktejl

Chia Shake - Malinovo-jahodový

Chia Shake – Malinovo-jahodový

Chia Shake - Puding

Chia Shake – lesní plody pudink

Balíčky Chia Shake a jejich cena

Proteinový koktejl Chia Shake si můžete koupit jako různé balíčky. Na výběr máte jen ze dvou typů, ale to stačí. Zatímco první stojí jen 199 Kč a obsahuje 15 dietních koktejlů, druhý koupíte už za 999 Kč, ale obsahuje rovnou porci 40 proteinových koktejlů Chia Shake.

My ale doporučujeme koupit si rovnou větší porci, protože se vám to finančně vyplatí. Velká škoda je, že příchutě a balíčky nelze vzájemně kombinovat.

Věděli jste, že ještě lépe můžete zhubnout, pokud podstoupíte detoxikaci organismu? Detoxikace nastartuje váš metabolismus a pomůže vám shodit kila.

Kde si nejlépe dietní koktejl objednat?

Doporučujeme objednávat přímo u výrobce, kde nakoupíte nejvýhodněji, a zároveň si můžete být jistí kvalitou. Objednávejte proto z oficiálního webu, kde pohodlně online nakoupíte přesně takový balíček a příchuť Chia Shake dietního koktejlu, který budete chtít.

Kromě toho si můžete také koupit také ostatní produkty Chia Shake, které vám pomohou zhubnout. Velkou výhodou navíc je, že na se na oficiálních stránkách dočtete mnoho dalších informacích o dietních balíčcích a podobně. To vám pomůže si snadněji vybrat.

Časté otázky aneb co vás o proteinovém koktejlu Chia Shake zajímá?

Je příprava Chia Shake koktejlu těžká?

Vůbec ne, příprava Chia Shake je rychlá a jednoduchá. Jak na to? Jednoduše smícháte 1–2 odměrky Chia Shake koktejlu v prášku společně s půl litrem obyčejné vody, případně mléka. Doporučujeme použít šejkr, půjde vám to lépe. A to je všechno. Teď už můžete Chia Shake vypít.

Jak často je dobré Chia Shake proteinový koktejl pít a kdy?

Chia Shake koktejlem můžete jednoduše nahradit prakticky jakékoli jídlo během dne. Nemusíte tak řešit žádnou hotovku, která vám při hubnutí rozhodně nepřidá. Prostě si namícháte během 2 minut koktejl a je to! Máte hotové kaloricky vyvážené jídlo, stejně tak plné živin, vitamínů a minerálů. Vhodné je využít Chia Shake spíše jako večeři, to je nejlepší možná volba.

Je pro mě Chia Shake vhodný, když už držím nějakou jinou dietu?

Ano, protože Chia Shake dietní koktejl neobsahuje navíc žádný cukr a minimum sacharidů. Navíc je kaloricky vyvážený, takže není problém ho kombinovat s jiným společně s jinými produkty nebo dietami. Vhodný je zejména, pokud držíte například nízkosacharidovou dietu.

Musím cvičit a žít zdravě, nebo zhubnu jen se Chia Shake koktejly?

Určitě byste měli, pokud chcete opravdu rychle a zdravě hubnout. Hubnout můžete samozřejmě i bez cvičení, ale potom musíte počítat s tím, že to nepůjde tak rychle. Každopádně cvičení je důležité také pro správné fungování těla. Takže pokud chcete být fit, pak cvičení určitě nevynechávejte a cvičte alespoň 30 minut denně.

Podívejte se na výjimečné cviky na břicho, které vám pomohou zhubnout do plavek. Díky těmto 12 cvikům s video návody, budete mít ploché břicho, které vám budou závidět.

A co další produkty od firmy Chia Shake, vyplatí se?

Firma Chia Shake nabízí rozmanitou škálu svých výrobků. Vybírat můžete například i dietní proteinový puding, palačinky, dezerty a další. Nemají v nabídce pouze dietní proteinový koktejl. Rozhodně tím, že si pořídíte i jiné proteinové jídlo, nic nezkazíte. Ovšem pozor na to, aby váš přísun bílkovin nebyl naopak až extrémně vysoký.

Vyplatí se tady Chia Shake dietní koktejl?

Určitě ano. Pokud chcete zhubnout a potřebujete k tomu pomoc, pak je proteinový koktejl Chia Shake tou správnou volbou. Velkou výhodou je, že držet dietu spolu s Chia Shake je snadné, protože nebudete hladovět – to byste správně u žádné diety ani neměli.

Kromě toho tento dietní koktejl obsahuje také účinné látky, vitamíny a minerály, takže je prospěšný pro vaše zdraví. Chia Shake je proto vhodný doplněk stravy pro hubnutí, ale rozhodně by neměl být hlavním obsahem vašeho jídelníčku.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Zhubněte rychle a levně - Jídelníček zdarma
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny „špěčky“ a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Dopřejte svému tělu kvalitní výživu, i když si nestíháte uvařit.
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
Chia Shake
Price
399 CZK
Product Availability
Available in Store Only