Svět zdraví recenze: jedná se o dobré výživové poradenství?

Zdravé stravování je dnešní trend. Vidíme to všude, stále častěji se objevují poradci na výživu či výživové poradenství obecně. Jak ale poznat kvalitní výživové poradenství, které není podvod? Není to jednoduché. Právě i proto jsme si pro vás dnes připravili recenzi na výživové poradenství Svět zdraví.

Naše Svět zdraví recenze přináší detailně pohled na tento výživový program – se všemi pozitivy i negativy. Podívejte se, v čem je Svět zdraví lepší než jiné výživové poradenství, a naopak, proč je možná dobré se mu vyhnout?

Potýkáte se s takzvanou zimní únavou? Možná to není zimní únava, ale důsledek špatného stravování. Podívejte se, v čem možná děláte chybu.

Ketomix 20% sleva - Na vše

Se snahou zhubnout se podle studií potýká stále více lidí. A není to samozřejmě náhoda, protože jak se ukazuje, obezita v populaci roste. Natožpak nadváha. Nikdo nechce být tlustý, ale málokdo má motivaci se sebou něco udělat. Ukazuje se, že svůj životní styl skutečně změní přibližně jen 40 %, z toho ani ne polovina vydrží. Šanci prokazatelně zvýšíte, pokud vyzkoušíte nějaký ze zavedených výživových programů, kde vás budou mimo jiné i motivovat a podporovat.

TIP: Chcete skutečně zhubnout bez JOJO efektu, pak doporučujeme úspěšné produkty od KetoMix a Ketofit

Co je Svět zdraví?

Jedná se o další z konceptů výživového poradenství. Svět zdraví nabízí velké spektrum poradenství, nepomáhá vám jen zhubnout, ale celkově zlepšit váš životní styl. Jedná se o individuální řešení nezdravého životního stylu, ale i nadváhy pro každého klienta.

Každý klient si odnese na míru stravovací plán. Objektivně můžeme říct, že Svět zdraví je velmi komplexní, což může být jeho velká výhoda oproti konkurenci.

Základem každého jídelníčku jsou bílkoviny. Víte, co jsou to bílkoviny a znáte potraviny bohaté na bílkoviny? Seznam vám přinášíme v našem článku.

Jak to funguje? Vše začíná vstupním vyšetřením

Ze všeho nejdříve, než se na vás nutriční specialista podívá, projdete vstupním vyšetřením. To probíhá na speciálním certifikovaném zařízení, aby výsledky byly bez větší odchylky. Během vyšetření se zjistí například váš metabolický věk, podíl svaloviny, tuku a kostí ve vašem těle, množství vnitřního tuku a další hodnoty potřebné nejen pro vytvoření jídelníčku na míru. Jakmile jsou všechny hodnoty naměřeny, následuje vstupní konzultace s výživovým specialistou.

Vstupní konzultace probíhá v několika krocích. Ze všeho nejdříve si s vámi výživový specialista projde váš dosavadní jídelníček a odhalí možné chyby, kterých se aktuálně ve stravování dopouštíte. Zároveň stanoví kroky k nápravě, aby váš jídelníček byl zdravý a vyvážený. Zároveň také odhalí váš přesný typ organismu, od toho se odvíjí rychlost spalování tuků a další metabolické procesy. Dalším krokem je určení cílové váhy a kroků, jak toho dosáhnout. Nakonec probíhají pravidelně plánované konzultace.

Pokud chcete zhubnout, je ideální příležitost. Pojďte s námi do 60 denní výzvy, zhubněte do plavek.  Léto je ještě dalo, takže času máte více než dost. Splňte si konečně svůj sen a mějte krásnou postavu.

Svět zdraví a jeho výhody

Svět zdraví je výživové poradenství, které má poměrně kvalitní výživové poradce. To je samozřejmě základní předpoklad, ale ne vždy tomu tak bohužel je. Největší předností, jak už bylo zmíněno, je především komplexita, kterou vám Svět zdraví výživové poradenství může nabídnout.

Další velkou výhodou je profesionalita. Svět zdraví také vychází z moderních poznatků v oblasti výživy. Celkově nám přístup přijde velmi dobrý.

 • sestaví vám jídelníček na míru pro zdraví a kondici
 • ukáží vám, jak trvale, a hlavně zdravě zhubnout
 • pomohou s výživou pro sportovce, ale i pro děti nebo seniory
 • určí správnou výživu při pre-diabetu a diabetu
 • sestaví plán na přibírání na váze
 • udělají biochemický rozbor krve
 • určí stresovou zátěž pro organismus
 • a mnoho dalších služeb na míru klientům

Největší část klientů se zpravidla snaží zhubnout, a to svépomocí. Různé diety jsou ale nebezpečné, proto byste měli důkladně zvážit, co se svým tělem děláte. Ideální je začít hubnout pomocí sportu. Přinášíme jedinečných 12 tipů na pohybové aktivity

Svět-Zdraví.cz a odborníci, kteří stojí za projektem

Svět zdraví má ale i své nevýhody, podívejme se na ně

Aby naše Svět zdraví recenze byla maximálně objektivní, zaměřili jsme se také na nevýhody tohoto výživového poradenství. Prošli jsme několik diskusních fór a podívali se na zkušenosti uživatelů Světa zdraví.

Stejně tak jsme se zeptali některých našich čtenářek, jak byly s péčí ve Světě zdraví spokojeny. Zatímco některé nevýhody, jako třeba příliš vysoká cena jsou objektivní, jiné se často pojí individuálně jen se špatným výživovým poradce a nelze je brát v úvahu plošně.

 • poměrně vysoká cena za služby, průměrně vyjde program na 15 000 Kč.
 • vysoká cena konzultací
 • někteří klienti si stěžují na nekvalitní rady od určitých výživových poradců
 • příliš málo empatie některých poradců
 • snaha některých poradců prodlužovat program, jen aby více vydělali

Zkušenosti klientů se Světem zdraví

„Vyzkoušela jsem Svět zdraví, byla to moje poslední šance. Výsledek mě překvapil, výživový poradce do mě investoval mnoho času, ale povedlo se. Dnes žiju úplně jiný život a jsem spokojený.“

 • Martin, 34 let, Pardubice

„Nebylo to lehké, měla jsem velkou nadváhu. Společně s mou výživovou poradkyní se nám podařilo shodit hodně kilo. Cena se mi ale zdá až příliš vysoká. Na druhou stranu ale nelituji.“

 • Pavla, 29 let, Jihlava

„Vyzkoušel jsem Svět zdraví a program jsem ani nedokončil. Výživový poradce byl hrozný, až arogantní. Neprofesionální jednání, bohužel.“

 • Oldřich, 52 let, Praha

Pomalu se blíží Vánoce, noční můra pro všechny z vás, kteří drží různé diety. Věděli jste ale, že vánoční mlsání nemusí být pro štíhlou linii problém?

Svět-Zdraví.cz a výsledky klientů - Před a po zhubnutí

Časté dotazy: aneb co vás o Světě zdraví nejvíce zajímá?

Kolik stojí průměrná konzultace?

Úvodní balíček, tedy úvodní měření, vás vyjde za běžných okolností na 850 Kč, v době naší recenze byla cena zvýhodněná na 200 Kč, což je nepochybně skvělá cena. Ceny se hodně odvíjí od toho, jak dlouhý program se rozhodnete absolvovat.

Minimálně při 3 měsících vás vyjde na 9 600 Kč. Nejdelší program je složen z 24 měsíců a bude vás stát 24 000 Kč, což je poměrně vysoká částka. Intenzivní program je pak řádově ještě dražší, cena se pohybuje od 15 000–29 400 Kč.

Jsou výživový poradci profesionálové?

Většinou ano. Výživový poradci Světa zdraví prochází náročným školením a jsou nuceni sledovat nejnovější trendy a moderní poznatky v oblasti stravování a výživy. Na druhou stranu, i tady se bohužel čas od času mohou najít výjimky, které vrhají špatné světlo na celý koncept výživového poradenství. Není jich ale mnoho. Podle recenzí převažuje spokojenost klientů.

Mohu program kdykoli ukončit?

Ano, program můžete kdykoli ukončit, nezavazujete se k ničemu. Byli byste ale sami proti sobě, protože peníze za zaplacený program vám nikdo nevrátí. Můžete ale podat reklamaci, pokud se budete cítit ošizeni.

V čem je Svět zdraví unikátní?

Svět zdraví vyniká především svou komplexitou toho, co nabízí. Jedná se o velmi dobré výživové poradenství se jménem. Široká škála nabízených služeb a profesionální přístup výživových poradců dělá ze Světa zdraví velmi dobrou službu.

Jak často musím docházet na konzultace?

Během počáteční fáze programu se doporučuje docházet na konzultace po týdnu. Později podle toho, jakých dosahujete výsledků a toho, jak moc jste schopni nové poznatky ve stravování aplikovat. Ve druhé polovině programu většinou stačí 1 až 2 konzultace za měsíc.

Jak začít hubnout? Na tuto těžkou otázku vám odpoví náš článek přinášející skvělých 10 tipů, jak začít hned hubnout.

Závěr: skutečně se Svět zdraví výživové poradenství vyplatí?

Během naší Svět zdraví recenze jsme se zaměřili na výhody a nevýhody tohoto konceptu výživového poradenství. Konečný verdikt je jasný – výživové poradenství Svět zdraví můžeme doporučit. Většina recenzí od klientů je kladných.

Celkově je koncept velmi dobře a komplexně postaven. Problém ale může nastat, že si nesednete se svým výživovým poradcem, ovšem to je individuální záležitost a můžete vyzkoušet jiného. Svět zdraví vám v oblasti výživy může opravdu pomoct.

42 tipů, kterými nastartujete hubnutí

Získej ZDARMA 42 tipům kterými nastartuješ své hubnutí. Na tipech jsme si dali záležet, protože chceme svým čtenářkám a čtenářům nabídnou osvědčené rady, které vám pomohou s úpravou vaší postavy.

Stačí jen níže vyplnit, kam ti máme tipy poslat.


Nejnovější příspěvky

Feminus na zvýšení hladiny estrogenu
Ebook: 42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout

42 tipů, kterých se držet, pokud chcete zhubnout – ZDARMA

Proces hubnutí, není o tom, že si vezmete zázračnou pilulku a všechny “špěčky” a povislá postava, zmizí.. Zdravý životní styl a proces hubnutí, je celek, který nejde ničím obejít.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, rozhodně byste měli znát těchto 42 tipů na hubnutí.